M jak miłość, odcinek 1620: Ula i Bartek będą walczyć o córkę Marzenki i Andrzejka z wyrodną siostrą! Co się stanie z Kalinką?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1620: Ula i Bartek będą walczyć o córkę Marzenki i Andrzejka z wyrodną siostrą! Co się stanie z Kalinką?

M jak miłość, odcinek 1620: Ula i Bartek będą walczyć o córkę Marzenki i Andrzejka z wyrodną siostrą! Co się stanie z Kalinką?

2021-11-22 21:57

W 1620 odcinku "M jak miłość" Kalinka (Oliwia Kępka) po śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) trafi pod opieką Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), ale Lisieccy nie będą mieli żadnych praw do córki zmarłego brata i bratowej! Niespełna 2-letnia dziewczynka zostanie sierotą i to sąd zdecyduje co się z nią stanie - czy trafi do domu dziecka, do rodziny zastępczej, czy zostanie z ciocią i wujkiem. W dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wojna o Kalinkę z przyrodnią siostrą Lisieckiej. Beata (Izabela Warykiewicz) będzie chciała nawet porwać Kalinkę, żeby dobrać się do spadku. Ale na jej drodze staną nie tylko Ula z Bartkiem!

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co będzie z Kalinką w "M jak miłość" po tym jak Marzenka i Andrzejek zginą w wypadku? Osierocona córka Lisieckich w dniu pogrzebu rodziców w 1620 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze świadoma tego jak okrutny los na zawsze zmieni jej życie. Znajdzie czułą opiekę i miłość do domu cioci i wujka, czyli Uli i Bartka, ale zgodnie z prawem młodszy brat Andrzejka i jego żona nie będą mogli się opiekować 2-latką bez decyzji sądu rodzinnego. A ten nie wyda jeszcze żadnego postanowienia w sprawie Kalinki.

Śmierć Marzenki i Andrzejka do własnych celów w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie chciała wykorzystać Beata. Przyrodnia siostra zmarłej przyjedzie na pogrzeb, ale tylko po to, żeby zabrać dziecko od najbliższej rodziny. Dojdzie do tego, że Beata i jej kochanek Jarek (Marcel Wiercichowski) wymkną się wcześniej z pogrzebu na cmentarzu, by dotrzeć do domu Mostowiaków przed Ulą i Bartkiem i porwać Kalinkę! Na drodze bezwzględnych intrygantów w 1620 odcinku "M jak miłość" stanie jednak Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). To ona obroni Kalinkę przed ciotką, której dziewczynka nawet nie zna!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

Ale siostra Marzenki w 1620 odcinku "M jak miłość" nie podda się bez walki. Bo w grę będą wchodziły duże pieniądze - spadek dla Kalinki po prababci, która ponoć zapisała 2-latce sporo ziemi w Grabinie. Jak tylko Beata zostanie prawnym opiekunem Kalinki będzie mogła zrobić z tą ziemią co tylko zechce Prawda jest jednak taka, że babcia Marzenki i Beaty już dawno wszystko sprzedała... Ale tego wyrachowana kobieta nie będzie wiedziała. Urządzi awanturę u Mostowiaków, żeby w 1620 odcinku "M jak miłość" wyrwać stamtąd Kalinkę.

Sprawdź też: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

- Babcia znów wylądowała w szpitalu i w ogóle już słabo kontaktuje, więc zabieram dziecko, bo teraz to ja jestem jej najbliższą rodziną... - wyjaśni Barbarze w 1620 odcinku "M jak miłość". Seniorka rodu Mostowiaków nie pozwoli, żeby Kalina opuściła swój nowy dom! - Najbliższą rodziną Kalinki jest brat jej ojca, Bartek... Bartek i jego żona Ula...

- Nie ruszymy się stąd bez dziecka. Mamy do niej prawo, a nie ten były kryminalista i jego stuknięta żona! - rzuci wściekła Beata. Zagrozi Barbarze, że nie zostawi Kalinki w takiej rodzinie. - Nie zostawię jej w takim domu wariatów!

Zaraz po pogrzebie Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" Beata rozpocznie z Ulą i Bartkiem wojnę o Kalinkę. I nie spocznie póki nie przejmie opieki nad córką Lisieckich.

M jak miłość, odcinek 1615. Pożegnanie Marzenki i Andrzejka z siedliskiem! Nigdy już nie wrócą do swojego domu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze