M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

2021-11-18 8:30
M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabije - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabije - ZDJĘCIA

W 1620 odcinku "M jak miłość" odbędzie się pogrzeb Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), którzy zginą w wypadku w Grabinie, spowodowanym przez pijanego Jaszewskiego (Mariusz Lulek). W domu Mostowiaków zapanuje żałoba, Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą opłakiwać śmierć Marzenki i Andrzejka, a do tego w 1620 odcinku "M jak miłość" spadnie na nich ciężar opieki nad osieroconą Kalinką (Oliwia Kępka), która straci rodziców. Pogrzeb Lisieckich na cmentarzu w Grabinie zgromadzi całą rodzinę Uli i Bartka. Na ceremonii pojawi się też Jaszewski, który z ukrycia będzie się przyglądał jak Lisieccy żegnają zmarłych. Zobaczcie wzruszające ZDJĘCIA z pogrzebu w 1620 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pogrzeb Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" wstrząśnie wszystkimi. Ula i Bartek nie będą mogli dojść do siebie po stracie najbliższych członków rodziny. Nie pogodzą się z tym, że Marzenka i Andrzejki nie przeżyją wypadku, a sprawca tej tragedii ucieknie i pozostanie na wolności. Bo pijany Jaszewski po tym jak zabije Lisieckich, którzy będą wracali do domu babci po kolacji u Uli i Barta, będzie ukrywał się przed policją. Jedynym świadkiem śmiertelnego wypadku będzie ksiądz (Maciej Damięcki) z Lipnicy. Ale miejscowy proboszcz nie wyda Jaszewskiego policji. W dniu pogrzebu w 1620 odcinku "M jak miłość" zjawi się w domu Jaszewskich, żeby namówić Mariusza do przyznania się do winy! On jednak tego nie zrobi.

Nie przegap: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Zobaczcie w naszej GALERII poruszające ZDJĘCIA z pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1618: Ostatnie chwile Marzenki i Andrzejka przed śmiercią z córką. Kalinka cudem przeżyje wypadek - ZDJĘCIA

Marzenka i Andrzejek w 1620 odcinku "M jak miłość" zostaną pochowani razem, we wspólnym grobie, a ceremonię żałobną odprawi proboszcz, który jest przyjaciele Mostowiaków. Na pogrzebie Lisieckich pojawią się oczywiście Ula i Bartek, ale bez Kalinki, bo uznają, że niespełna 2-letnia córka zmarłych nie powinna być na cmentarzu. Do Grabiny przyjedzie także przyrodnia siostra Marzenki, bezwzględna i żądna pieniędzy Beata (Izabela Warynkiewicz).

Wśród żałobników w 1620 odcinku "M jak miłość" nie zabraknie Barbary (Teresa Lipowska), Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich, a także Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Pogrzeb Marzenki i Andrzejka z ukrycia będzie obserwował także Jaszewski. W czasie uroczystości będzie padał deszcz, jakby niebo dawało wyraźny znak, że płacze za zmarłymi Lisieckimi.

Dla Bartka w 1620 odcinku "M jak miłość" ostatnie pożegnanie starszego brata i bratowej będzie tak bolesne, że już po pogrzebie zostanie jeszcze na cmentarzu, by pobyć przez chwilę z nimi w samotności. Ula także się załamie, bo nagle niemal idealne życie jej i Bartka zmieni się w koszmar. Stracą brata i bratową, a do tego będą musieli zająć się Kalinką, która zostanie sierotą.

W dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków dojdzie do kolejnej tragedii... Artur Rogowski nagle upadnie i straci przytomność. Karetka zabierze męża Marysi do szpitala.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze