M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

2021-12-05 22:18

Już niebawem w "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) urodzi swoje pierwsze dziecko, ale jak się okazuje, na planie serialu wywołało to niemało problemów. Wyszło na jaw, że produkcja "M jak miłość" jeszcze nie jest gotowa na nagranie scen z maluchem Argasińskiej i pilnie zwraca się o pomoc do fanów serialu. O ciąży żony Jerzego (Karol Strasburger) było wiadomo już dawno, a także nie jest tajemnicą fakt, że kobieta nosi pod sercem potomka Łukasza (Jakub Józefowicz), a nie ordynatora. Mimo tego, że poród Patrycji zbliża się wielkimi krokami, ekipa "M jak miłość" nadal nie ma małego aktora, by zagrał noworodka. Czy to zmieni losy Argasińskich?

Patrycja z "M jak miłość" wkrótce rodzi, a produkcja wciąż nie ma aktora

Poród Patrycji z "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami, a informacja o ciąży kobiety pojawiła się już dawno. Argasiński w poprzednich odcinkach "M jak miłość" znalazł test ciążowy i od razu wiedział, że to nie jest jego dziecko, gdyż od jakiegoś czasu nie sypiał z żoną. Patrycja długo ukrywała tożsamość ojca dziecka, ale obecnie w "M jak miłość" wiadomo już, że to potomek Łukasza, który przeżył katusze w walce o ukochaną.

Ordynator nigdy nie miał zamiaru odpuścić żonie, zignorował zdradę i uznał, że kiedy noworodek przyjdzie na świat, to on go wychowa i stworzy z Patrycją pełną rodzinę. Jej nie podoba się ten pomysł, ale ma niewiele do gadania, bo wypływowy lekarz posuwa się do okrutnych zagrywek. Niedawno wymyślił, że zrobi z Patrycji wariatkę, która nad sobą nie panuje i musi zażywać leki. Wtrąci ją do psychiatryka i ubezwłasnowolni? Wiadomo już, że z dzieckiem pary powstaje duży problem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Choroba Rogowskiego dobije Marysię! To Franka będzie dla niej największym wsparciem - ZDJĘCIA

Chociaż Patrycja z "M jak miłość" jest już w zaawansowanej ciąży, produkcja nadal nie ma małego aktora, który wcieli się w rolę syna lub córki Argasińskiej. Na oficjalnym profilu "M jak miłość na Instagramie pojawiło się ogłoszenie, które jasno dowodzi, że potomek Patrycji i Łukasza póki co nie jest wybrany. Produkcja zwraca się do obserwatorów, widzów i fanów o to, by zgłaszali się na casting do roli małego synka lub córeczki Argasinskiej. Chodzi o malutkie noworodki w wieku 1-2 miesiące. Oznacza to, że Patrycja urodzi, ale jej dziecko nadal jest poszukiwane! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Pijany Bartek zrobi to samo co Jaszewski?! Wsiądzie do auta i nawet Barbara go nie powstrzyma!

Zdjęcia do serialu "M jak miłość" z udziałem dziecka Patrycji odbędą się już 6 grudnia, a produkcja nadal nie ma małego aktora. Oznacza to również, że Argasińska już za chwilę urodzi, a widzowie będą mogli śledzić losy jej i maleństwa. Czy ordynator odpuści i pozwoli kobiecie być szczęśliwą przy Łukaszu? Na tę wersję nie ma co liczyć, bo podły Argasiński nie pozwoli tak łatwo odejść żonie. Już teraz robi z niej wariatkę, a kto wie, co stanie się w przyszłości. Produkcja "M jak miłość" musi się nieźle nakombinować, by szybko znaleźć aktora do roli maleństwa Patrycji. 

Koszmarna bijatyka na planie M jak miłość! Zamieszany jest nawet Budzyński! - ZDJĘCIA
Najnowsze