M jak miłość, odcinek 1621: Marta poświęci życie Łukasza za wnuka! Nie pozwoli Patrycji stracić dziecka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Marta poświęci życie Łukasza za wnuka! Nie pozwoli Patrycji stracić dziecka

M jak miłość, odcinek 1621: Marta poświęci życie Łukasza za wnuka! Nie pozwoli Patrycji stracić dziecka

2021-12-03 20:30

W 1621 odcinku „M jak miłość” Marta (Dominika Ostałowska) pokaże, ile warte jest dla niej życie jej syna (Jakub Józefowicz)! Ciężarna Patrycja (Alżbeta Lenska) zwierzy się przyjaciółce, że w ostatnim czasie jest z nią coraz gorzej i zachowuje się jakby była chora psychicznie. W 1621 odcinku „M jak miłość” Wojciechowska nie będzie miała żadnych wątpliwości, że stan Argasińskiej odpowiada Jerzy (Karol Strasburger) i natychmiast każe mu od niego uciec, aby nie straciła jej wnuka! Patrycja w obawie o życie Łukasza nie zdecyduje się na desperacki krok, jednak Marta za wszelką cenę spróbuje to na niej wymościć! Życie jej dziecka będzie dla niej ważniejsze niż własny syn!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku „M jak miłość” Argasiński nie przestanie faszerować swojej żony silnymi psychotropami, które mocno wpłyną na jej złe samopoczucie! Drań będzie wiedział, że tylko w ten sposób zdoła zatrzymać przy sobie ją i dziecko Łukasza, które pragnie uznać za swoje. Patrycja będzie w fatalnym stanie, a na dodatek będzie miała wrażenie, że z jej głową jest coś nie tak! Właśnie o to będzie chodziło Argasińskiemu, który usilnie pokaże jej, że bez niego zupełnie sobie nie poradzi, a co gorsza może zrobić krzywdę własnemu dziecku! W 1621 odcinku „M jak miłość” zdesperowana Patrycja postanowi kolejny raz złamać słowo dane Jerzemu i spotka się z Martą, której zwierzy się ze swoich problemów.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1624: Koniec Majki! Franka dowie się o jej spisku z Krzyśkiem i wyrzuci narkomankę na zbity pysk

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Marty i Patrycji w „M jak miłość” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1621 odcinku „M jak miłość” Patrycja wyzna Marcie, że od jakiegoś czasu nie czuje się najlepiej, a na dodatek zupełnie pomieszało jej się w głowie, gdyż kompletnie nic nie pamięta! Wojciechowska będzie pewna, że za stan jej przyjaciółki odpowiada nie kto inny jak jej własny mąż i zmusi ją, aby od niego uciekła!

-  Najpierw nie mogłam znaleźć samochodu na parkingu w centrum handlowym. Myślałam, że mi go ukradli... Potem zawieruszyłam komórkę... Byłam pewna, że odłożyłam ją w całkiem inne miejsce... Boże, co się ze mną dzieje? Jestem rozbita, roztargniona, mam wrażenie, że zasypiam na stojąco. Nigdy tak się nie czułam... – powie załamana.

- Nie powinnaś dłużej tego ciągnąć. Po prostu spakuj się i wyprowadź od męża. Jedź do tej kuzynki – powie stanowczo.

- Nie mogę, zmieniły jej się plany – przyzna.

- To wymyślimy coś innego... – Marta będzie nieugięta.

Patrycja w 1621 odcinku „M jak miłość” ciągle będzie szła w zaparte i da Marcie jasno do zrozumienia, że nie odejdzie od Jerzego, gdyż to mogłoby skończyć się dla Łukasza nawet śmiercią! Jednak jej słowa nie zrobią na Wojciechowskiej żadnego wrażenia, gdyż bardziej niż o życie jej syna będzie chodziło jej o wnuka!

- Nie! Jerzy się dowie... Nie możemy narażać Łukasza! - zaprotestuje stanowczo Patrycja.

- Powiemy mu prawdę. Łukasz wyjedzie na jakiś czas... – Marta nie odpuści.

Zobacz także: M jak miłość. Weronika sprzeda Polę za pieniądze! Tak skończy się jej walka z Kamilem o córkę - WIDEO

Słowa Marty w 1621 odcinku „M jak miłość” mocno zdziwią Patrycję, zwłaszcza, że jeszcze niedawno jej przyjaciółka sama obwiniała ją, że wpakowała jej syna w takie bagno i zesłała na niego zbirów! Tym bardziej, że Wojciechowska z pewnego źródła dowiedziała się, do czego zdolny jest Herman (Piotr Łukawski), który już o mały włos nie pozbawił Łukasza życia!

- Nie! Nie masz pojęcia, jaki Jerzy jest mściwy, zawzięty, on go znajdzie wszędzie... – postara się przemówić jej do rozsądku, ale nie na wiele to się zda, dlatego chwilę później w 1621 odcinku „M jak miłość” postanowi się ze wszystkiego wycofać, aby ochronić Łukasza!

- Zapomnij o tym, Marta, nie było rozmowy... - powie rozczarowana.

- Poczekaj... Porozmawiajmy spokojnie, zastanówmy się... – Wojciechowska wciąż będzie igrała z ogniem, ale kolejny raz nieskutecznie.

- Muszę iść – zamknie ten temat Argasińska i wyjdzie.

Spójrz również: Olga Szomańska po zwolnieniu z M jak miłość wyznaje całą prawdę! Nie mogła nic zrobić. Nie chciała, żeby Marzenka zginęła

M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Najnowsze