M jak miłość. Weronika sprzeda Polę za pieniądze! Tak skończy się jej walka z Kamilem o córkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Weronika sprzeda Polę za pieniądze! Tak skończy się jej walka z Kamilem o córkę

M jak miłość. Weronika sprzeda Polę za pieniądze! Tak skończy się jej walka z Kamilem o córkę - WIDEO

2021-12-02 8:49

W 1619 odcinku „M jak miłość” Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i Kamil (Marcin Bosak) spotkają się w sądzie, gdzie będą walczyć o prawo do opieki nad Polą (Hania Nowosielska). Była kochanka Gryca przyjmie ostrą taktykę i zrobi z mecenasa psychopatę, który nie nadaje się do opieki nad dzieckiem, a wszystko po to, aby odzyskać córkę, którą jeszcze niedawno sama podrzuciła mu bez słowa wyjaśnienia i nie interesowała się jej losem! Już niebawem w „M jak miłość” prawdziwe intencje Weroniki wyjdą na jaw! Wyrodna matka Poli nie cofnie się przed niczym i nawet siłą odbierze dziecko, które później sprzeda za 30 tysięcy złotych! Tyle będzie dla niej warta własna córka…

Weronika zabierze Kamilowi Polę, po czym w „M jak miłość” sprzeda własne dziecko!

W 1619 odcinku „M jak miłość” Weronika i Kamil zaczną batalię o Polę przed sądem! Wyrodna matka, która porzuciła własne dziecko byłemu kochankowi i w ogóle nie interesowała się jego losem, nagle przypomni sobie, że ma córkę, którą „bardzo kocha”. Weronika nie cofnie się przed niczym i zrobi wszystko, aby odebrać Grycowi córkę! W oczach sądu zrobi z niego psychopatę, który znęcał się nad nią psychicznie, a gdy dowiedział się o jej ciąży, natychmiast kazał jej ją usunąć, po czym ja porzucił. Oczywiście wszystko będzie nieprawdą, ale jej prawnik nie odpuści i przyzna, że nawet jak dostał od niej szansę to się z niej nie wywiązał, gdyż zamiast dzieckiem, wolał zajmować się kobietami! W 1619 odcinku „M jak miłość” Weronika zacznie triumfować, jednak wkrótce mocno zmieni front i znów zaskoczy Gryca!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1619. Ostatnie upokorzenie Joasi. Ta oferta Luizy to cios w samo serce! - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ do czego będzie zdolna Weronika w "M jak miłość" >>>

Tuż po obsmarowaniu Gryca w sądzie w 1619 odcinku „M jak miłość” Weronika zmieni swoje plany i wyzna Kamilowi, że nie zjawi się na kolejnej rozprawie. Prawnik będzie wściekły, że jego była kochanka pogrywa z nim jak pionkiem, jednak jak się okaże wcale nie będzie miała wyboru!

- Wyjeżdżam dzisiaj - oświadczy Weronika.

- Masz rozprawę za dwa dni. Może skończysz to, co zaczęłaś? – odpowie zirytowany.

- Nie mogę, nie będę walczyć – nagle zmieni front.

- Decyzje, które podejmuje Weronika nie są trochę zależne od niej, a każde rozwiązanie, w które próbuje pójść, nie będzie dobre – wyjaśnia Ewelina Kudeń-Nowosielska w „Kulisach M jak miłość”.

Już niebawem w „M jak miłość” Kamil będzie mocno pogubiony w działaniach Weroniki, a nawet zrobi mu się jej żal!

- Kamil widzi pogubienie Weroniki i chce jej jakoś pomóc, ale też tutaj taka zasada zaczęła funkcjonować, że jak się daje palec, to chce się więcej i więcej. I powoli sobie to uświadamia i myślę, że musi się nauczyć stawiać granice – tłumaczy Marcin Bosak w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: Marzenka i Andrzejek z M jak miłość zagrają razem w innym serialu? Tomasz Oświeciński ujawnił szczegóły - WIDEO

Wkrótce w „M jak miłość” Weronika zrobi coś, co sprawi, że Kamil gorzko pożałuje, że zaczął jej współczuć! Była kochanka obieca mu, że przestanie walczyć córkę, jeżeli w zamian dostanie 30 tysięcy złotych! Na tyle wyrodna matka wyceni własną córkę! Gryc aż nie będzie mógł uwierzyć, że była kochanka będzie zdolna do takiej podłości…

- Oddam ci Polę, jeśli dasz mi 30 tysięcy – powie przerażona, ale Kamil tylko ja wyśmieje.

- To, że Weronika prosi Kamila o pieniądze, to jest jej ostatnia deska ratunku. Wie, że jeżeli nie zdoła zdobyć tych pieniędzy, to wydarzą się rzeczy trudne i przykre,  nie tylko dla niej, ale też dla Poli - tłumaczy w „Kulisach M jak miłość”.

Kamil w „M jak miłość” oczywiście nie zgodzi się na jej chorą propozycję, dlatego Weronika pójdzie po bandzie i siłą wykradnie córkę z jego domu, aby nie zostawić mu już innego wyboru! Anita (Melania Grzesiewicz) nie zgodzi się oddać jej córki, która sama nie będzie chciała z nią być, ale Weronika nie odpuści!

- Chce do cioci – przyzna Pola.

- Zostaw ją! – Anita nie odda jej dziecka.

- Ja dzwoniłam do Kamila, on wie, że ja mam ją zabierać – okłamie ją.

- Pola jest chora, zostaw ją! – Anita nie da za wygraną i zapłaci za to najwyższą cenę.

Wtedy w „M jak miłość” do gry wejdzie partner Weroniki , który popchnie sekretarkę z taką siłą, że aż straci przytomność, żeby na spokojnie mogli ukraść dziecko!

- Zabieraj dziecko i jedziemy! – krzyknie do swojej kochanki.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka z dramatycznym finałem! Siostra zmarłej ucieknie z cmentarza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze