M jak miłość, odcinek 1619. Ostatnie upokorzenie Joasi. Ta oferta Luizy to cios w samo serce! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1619. Ostatnie upokorzenie Joasi. Ta oferta Luizy to cios w samo serce! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1619. Ostatnie upokorzenie Joasi. Ta oferta Luizy to cios w samo serce! - ZDJĘCIA

W 1619 odcinku "M jak miłość" - ostatnim Barbary Kurdej-Szatan w serialu - Joasię spotka potworne upokorzenie. Wściekła Luiza (Dominika Kryszczyńska) odwiedzi Chodakowską w domu na Wietrznej i złoży jej obrzydliwą propozycję. Piękna eks narzeczona Leszka (Sławek Uniatowski) uderzy Joasię w najczulszy punkt i będzie bolało... Joasia odrzuci ofertę Luizy, ale w ten sposób tylko pogorszy sytuację, bo w 1619 odcinku "M jak miłość" czeka ją także straszne upokorzenie publiczne! Jak do tego dojdzie? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1619 "M jak miłość" będzie ostatnim, w jakim zobaczymy Joasię. Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z serialu i wątek jej bohaterki urwie się. Niby Joasia odejdzie szczęśliwa, bo nareszcie zaręczona z ukochanym Leszkiem, ale po drodze spotkają ją okropne upokorzenia. A za mąż za Krajewskiego nie wyjdzie już nigdy!

Wszystko zacznie się od tego w 1619 odcinku "M jak miłość", że Luiza dowie się o ponownym rozkwicie miłości jej narzeczonego do Joasi. Nic dziwnego, że piękna Miss Fitness wpadnie w szał i swoje pierwsze kroki skieruje na Wietrzną. Co zaproponuje Joasi w zamian za Leszka?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1620: Na pogrzebie Marzenki i Andrzejka zabraknie najważniejszej osoby. Serce by jej z żalu pękło - ZDJĘCIA

- Gotówką? Kartą? Ile chcesz? - zapyta Luiza wprost w 1619 odcinku "M jak miłość". 

- Pytam się, ile mam ci zapłacić, żebyś zostawiła Leszka w spokoju!

- Wyjdź, natychmiast! - Chodakowska spróbuje zachować godność w tej paskudnej sytuacji. I wtedy dopiero Luiza pokaże jej, do czego jest zdolna... 

- Co ty myślisz? Że coś więcej utargujesz, niż to co mi zabrałaś? Drugiej takiej oferty nie będzie. Zresztą wydaje mi się, że te pieniądze, to by i się nawet przydały... - piękna Miss Fitness uśmiechnie się z pogardą, rozglądając się po domu na Wietrznej

- Ale nie chcę twoich pieniędzy... A Leszka kocham i nie zrezygnuję z niego nigdy! - zapowie dumnie Joasia. 

- Ty myślisz, że wy będziecie razem? Że on ciebie wybierze? - Luiza będzie wyglądała na naprawdę rozbawioną  tym momencie 1619 odcinka "M jak miłość".  - To jest ostatnia szansa - poważnie już ponowi propozycję i doda: - Wycofaj się, albo zmienię twoje życie w piekło. A uwierz mi, wiem jak to zrobić. 

Później w 1619 odcinku "M jak miłość" Leszek wyjaśni byłej już narzeczonej, że kocha Joasię, a ona w odpowiedzi dotrzyma "obietnicy", złożonej w domu na Wietrznej. Joasię czeka agresywny tłum paparazzi nie tylko pod domem, ale i pod pracą, z której zostanie wyrzucona. Czy upokorzona Joasia zazna jeszcze szczęścia w swoim ostatnim odcinku w "M jak miłość"? 

Nie przegap: M jak miłość. Dlaczego Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą? Marzenka i Andrzejek muszą zginąć z jednego powodu!

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Najnowsze