M jak miłość, odcinek 1620: Pijany Bartek zrobi to samo co Jaszewski?! Wsiądzie do auta i nawet Barbara go nie powstrzyma!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1620: Pijany Bartek zrobi to samo co Jaszewski?! Wsiądzie do auta i nawet Barbara go nie powstrzyma!

M jak miłość, odcinek 1620: Pijany Bartek zrobi to samo co Jaszewski?! Wsiądzie do auta i nawet Barbara go nie powstrzyma!

Szok w 1620 odcinku "M jak miłość"! Pijany Bartek (Arkadiusz Smoleński) wsiądzie za kółko i pojedzie tak samo, jak zrobił to zabójca jego brata, pijak Jaszewski (Tomasz Lulek)? Zrozpaczony mąż Uli (Iga Krefft) nie będzie wiedział co robi - w dniu pogrzebu Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) dobije go Beata (Izabela Warykiewicz) , która będzie chciała odebrać im małą Kalinkę (Oliwia Kępka)! Świadkiem dramatu będzie niestety Barbara (Teresa Lipowska), której o mało serce nie pęknie z żalu w 1620 odcinku "M jak miłość". Czy ktoś zdoła powstrzymać Bartka, zanim popełni największy błąd swojego życia?

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bartek w 1620 odcinku "M jak miłość" nie będzie umiał poradzić sobie z ogromnym żalem po śmierci ukochanego brata i jego żony. Zacznie pić, a cały świat przesłoni mu chęć zemsty na pijanym kierowcy, który zabił Lisieckich na miejscu. W dzień pogrzebu Marzenki i Andrzejka Bartek będzie w strasznym stanie, a jeszcze "oliwy do ognia" doleje wredna Beata, która ze zwykłej chciwości będzie chciała zabrać im osieroconą Kalinkę! 

W 1620 odcinku "M jak miłość" załamana Ula będzie próbowała doprowadzić męża do porządku. Cały dom Mostowiaków będzie pogrążony w rozpaczy, więc tak naprawdę dla wszystkich będzie to zadanie za trudne. Czy ktoś powstrzyma Bartka, zanim pijany wiądzie za kółko?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1620: Choroba Rogowskiego dobije Marysię! To Franka będzie dla niej największym wsparciem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków

- Czyli Beata chce nam zabrać Kalinkę? - podsumuje Bartek. 

- Nie no, o co jej chodzi nagle... - odpowie załamana Ula. 

- Zaraz się dowiem!

- Bartek! Co ty robisz?! Przecież jeszcze nie wytrzeźwiałeś!

Ujawniamy: w 1620 odcinku "M jak miłość" Bartek zostanie aresztowany? Ale na szczęście nie za jazdę po pijanemu, tylko za pobicie Jarka, faceta Beaty. Przed jazdą na ciężkim kacu powstrzyma męża Ula. 

Czytaj także: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasia przed odejściem w 1619 odcinku odkryje, że Leszek to bankrut! Nici z marzeń o życiu księżniczki - ZDJĘCIA

Ostatnia scena Marzenki i Andrzejka w M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński ze łzami w oczach pożegnali się z serialem
Najnowsze