M jak miłość. Ostatnia furia Anety. Przejdzie samą siebie, kiedy dowie się, że ma siostrę – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ostatnia furia Anety. Przejdzie samą siebie, kiedy dowie się, że ma siostrę – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Ostatnia furia Anety. Przejdzie samą siebie, kiedy dowie się, że ma siostrę – WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) pozna całą prawdę o swojej sytuacji rodzinnej. Żona Olka (Maurycy Popiel) w jednym z nowych odcinków serialu dowie się, że ma siostrę (Oliwia Motyka-Radłowska), w dodatku od dłuższego czasu są bardzo blisko siebie! Iwona (Hanna Śleszyńska) zrobi absolutnie wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw, ale jak to w życiu bywa - nic się nie da ukryć na dłuższą metę. Takie matactwo jeszcze bardziej rozzłości oszukiwaną przez własną matkę Anetę. Ilona Janyst zdradza w "Kulisach M jak miłość" jaka będzie jej reakcja na takie newsy. I wygląda na to, że doktor Chodakowska jeszcze nigdy w życiu nie była aż tak wściekła! Jak będzie wyglądała ostatnia furia Anety - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Aneta pokaże wszystkim, co potrafi, kiedy pozna prawdę o siostrze!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Aneta jeszcze bardziej zbliży się ze swoją przyrodnią siostrą Karoliną. Młodziutka pacjentka skruszyła serce pani doktor swoją smutną historią, autentycznym cierpieniem i gorącym charakterkiem... Jednak żadna z dziewczyn nie będzie miała pojęcia, że są siostrami! Jak zareagują dwie wybuchowe siostry, kiedy dowiedzą się nie tylko o swoim pokrewieństwie, ale i o tym, że było przed nimi ukrywane?

- W Anecie uruchomił się taki mechanizm, który ja bym nazwała instynktem para-macierzyńskim - ujawnia Janyst w 'Kulisach M jak miłość" prawdę o jej relacji z Karoliną. - Buduje z Karoliną relację taką trochę matczyną, trochę siostrzaną... Czy jest to profesjonalne? Myślę, że nie do końca - przyznaje gwiazda w "Kulisach M jak miłość". - Granica między relacją z lekarką, a bardziej prywatną gdzieś tam się zatarła...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką

Ujawniamy - w "M jak miłość" wiadomo już, że Aneta i Karolina okażą się siostrami! Jak dojdzie do tego, że coraz bardziej lubiące się dziewczyny poznają prawdę, którą Iwona za wszelką cenę spróbuje przed nimi ukryć?

- Mamy ze sobą jeszcze więcej wspólnego, niż mi się wydawało - powie Aneta Karolinie na kolacji w domu Chodakowskich. 

 - Aneta wyczuwa w Karolinie podobną energię do swojej. Czasem tak po prostu jest, że przypominasz mi siebie, kiedy byłam w twoim wieku. I to jest dokładnie ta sytuacja - ujawnia Janyst z uśmiechem.

- Ta Karolina jakoś jest mi bliska - zwierzy się Aneta Olkowi w jednym  nowych odcinków "M jak miłość". - Czy ojciec miał jeszcze jakieś inne dzieci oprócz mnie? Nareszcie wszystko do siebie pasuje!

- Nic do siebie nie pasuje, po prostu chcesz, żeby pasowało, ale to nieprawda- Olek spróbuje powstrzymać żonę.

- To jest prawda! 

- Zrodziła się pewna relacja i Aneta za tym poszła, niewiele myśląc - wyjaśnia sytuację Janyst w "Kulisach M jak miłość".  - A teraz musi poradzić sobie z konsekwencjami. I jak to często w życiu bywa, zainteresowany dowiaduje się na końcu... Tak jest tez w tym przypadku! Jak zareaguje Aneta na wieści? Przekonają się państwo już niebawem - gwiazda "M jak miłość" wybuchnie szczerym śmiechem i doda: - ja mam nadzieję, że pozytywnie...zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ z "Kulis M jak miłość"!

Nie przegap: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze