M jak miłość

M jak miłość. Odmieniona żona Maurycego Popiela znów w serialu! Beata będzie miała coś wspólnego z Olkiem? - ZDJĘCIA

2023-06-01 13:53

Odmieniona żona Maurycego Popiela wraca do "M jak miłość"! Izabela Warykiewicz- Popiel pojawiła się już w poprzednich odcinkach serialu, w roli oszustki i naciągaczki Beaty, siostry zmarłej Marzenki Lisieckiej (Olga Szomańska). Wiadomo już, że ta bohaterka powróci w kolejnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, ale całkiem odmieniona! Izabela Warykiewicz- Popiel, prywatnie żona Maurycego Popiela, czyli Olka Chodakowskiego, przeszła dużą przemianę. Czy nowe odcinki zaskoczą wszystkich, a Beata i Olek się spotkają?

Żona Maurycego Popiela znów w "M jak miłość"

Niektórzy mogą nie wiedzieć, że serialowa Beata, siostra zmarłej Marzenki i ciotka Kalinki (Oliwia Kępka), to prywatnie partnerka Olka z "M jak miłość"! Para weszła w związek małżeński w 2021 r. po 10 latach bycia razem! Ślub odbył się w Krakowie i tam też poznali się zakochani. Miało to miejsce jeszcze w czasie studiów na PWST. Oboje są aktorami i oboje grają w "M jak miłość", ale dotąd ich bohaterowie nigdy się nie spotkali. Olek wiedzie przecież szczęśliwe życie z Anetą (Ilona Janyst), z którą razem wychowują synka Boryska (Tymon Szkopek). Beata pojawia się za to w "M jak miłość" dość rzadko, ale jeśli już zawita do Grabiny, zawsze robi zamieszanie. 

Zdradzamy, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach widzowie zobaczą odmienioną żonę Maurycego Popiela. Beata zjawi się w rodzinnych stronach Mostowiaków jako blondynka! Dotąd wszyscy kojarzyli ją zapewne w ciemnym odcieniu włosów, ale nowa fryzura powoduje, że serialowa siostra Marzenki wygląda zupełnie inaczej! 

Czy Olek i Beata spotkają się w "M jak miłość" po wakacjach?

Skoro prywatnie Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz- Popiel są małżeństwem, czy istnieje szansa na spotkanie ich bohaterów w "M jak miłość"? Beata wróci przecież do obsady serialu, a Olek jest uwielbiany przez widzów. Niestety nie ma żadnych informacji na temat tego, że ci bohaterowie mogliby zagrać wspólne sceny. Jest to raczej mało prawdopodobne, a siostra zmarłej Marzenki pojawi się w Grabinie prawdopodobnie po to, by znów namieszać u Mostowiaków. Olek w tym czasie będzie przebywał w Warszawie z Anetą i dzieckiem. Wątpliwym jest więc, że małżeństwo będzie miało za zadanie odegrać wspólne sceny. 

Tym bardziej, że Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz- Popiel oddzielają sprawy prywatne od zawodowych, nie komentują swojego życia i nie pokazują za wiele fanom. Do niedawna Maurycy nie miał nawet konta na Instagramie, a żona nie umieszczała z nim zbyt wielu zdjęć. Para bardzo chroni swoją prywatność i stara się stronić od plotek. 

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze