M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1784: Marcin znów skrzywdzi Kamę? Zgodzi się na wszystko, byle jej nie zostawił - ZDJĘCIA, WIDEO

2024-02-26 21:48

W 1784 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) celowo będzie unikał rozmowy z Kamą (Michalina Sosna) co dalej, czy mają przed sobą jakąś przyszłość, skoro ciąża okazała się fałszywym alarmem. Inicjatywę przejmie zakochana bez wzajemności Kama, która wyzna Chodakowskiemu, że zgadza się na wszystko, na każdy układ, byle tylko byli wciąż razem. Nawet za cenę łez i cierpienia. Bo Marcin w 1784 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Kamę, że nie chce jej krzywdy, ale nadal nie jest gotowy na miłość. Czy to się kiedyś zmieni? Poznaj szczegóły i zobacz szczerą rozmowę tej pary!

"M jak miłość" odcinek 1784 - poniedziałek, 26.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Przełom w relacjach Kamy i Marcina w 1784 odcinku "M jak miłość" nastąpi dopiero po brutalnym porwaniu kochanki detektywa. Wówczas Chodakowski zrozumie, że najwyższa pora dopuścić do głosu poważne uczucia, że związek oparty na seksie bez zobowiązań nie ma dłużej racji bytu. Ale zanim Marcin powie Kamie, że chce z nią być na poważnie, że nie interesują go już żadne inne miłosne układy, ona pierwsza postawi sprawę jasno. - Marcin, ja chyba nie potrafię z ciebie zrezygnować... - wyzna Chodakowskiemu, gdy zjawi się u niego, żeby ratować dzieci z opresji w ważnym dla nich dniu.

Marcinowi w 1784 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie nic innego jak tylko przyznać się, że unikał tej rozmowy, bo nie chciał jej kolejny raz zranić. - I wezmę wszystko, co tylko możesz mi dać... - wtrąci Kama, która chociaż na razie kocha Chodakowskiego bez wzajemności, to wciąż łudzi się, że połączy ich prawdziwa miłość. - Naprawdę tego chcesz? - upewni się Marcin, który już nie raz uprzedzał Kamę, że po rozwodzie z Izą (Adriana Kalska) nie będzie w stanie pokochać już żadnej kobiety, tak jak byłą żonę. 

- Zdaję sobie sprawę ze wszystkiego - zaznaczy Kama, która w 1784 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała w jaki inny sposób zatrzymać Marcina przy sobie.  - A ja mam po prostu wrażenie, że cię krzywdzę i nie chcę...

- Ale ja bez ciebie nie potrafię! - doda dziewczyna Chodakowskiego, który dojrzeje wreszcie do poważnej decyzji o związku z Kamą.

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze