M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin prześpi się z Kamą, ale później ją odepchnie! Rozwód z Izą kompletnie go dobije - ZDJĘCIA

2023-09-07 22:13

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) obudzi się u Kamy (Michalina Sosna) po kolejnej szalonej nocy z tancerką erotyczną, ale o miłosnej sielance Chodakowskiego z nową kochanką nie może być mowy! Będzie się świetnie bawił z Kamą, która użyje wszelkich sposobów, by go w sobie rozkochać, lecz niewiele zdziała. Bo Marcin cały czas będzie myślał o Izie (Adriana Kalska). Dlatego w 1744 odcinku "M jak miłość" odepchnie Kamę, gdy ta o poranku będzie chciała czegoś więcej niż seks. Tego dnia na horyzoncie pojawi się jednak inna kobieta i nowa miłość. Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Seks Marcina i Kamy w 1744 odcinku "M jak miłość" tylko na krótką chwilę pozwoli Chodakowskiemu zapomnieć o Izie i o zbliżającym się rozwodzie. Termin rozprawy rozwodowej zostanie już wyznaczony przez sąd. Za kilka tygodni Iza i Marcin, po trzech latach, przestaną być małżeństwem, a ich piękny ślub w Grabinie, który przypieczętował wielką miłość, pozostanie już tylko wspomnieniem. Żeby zagłuszyć ból przed rozwodem z Izą coraz częściej Marcin będzie sięgał po alkohol. W towarzystwie Kamy, która zacznie go wyciągać na różne imprezy, będzie się świetnie bawił. Ale czy z kimś takim jak tancerka erotyczna mógłby stworzyć poważny związek?

Oczywiście Kama w kolejnych odcinkach "M jak miłość" pomoże Marcinowi w trudnych chwilach. Będzie się nawet wydawało, że zbliżają się do siebie coraz bardziej, że łączy ich coś więcej niż dobra zabawa i wzajemna fascynacja. Jednak to tylko pozory! A dowodem na to, że Marcin wciąż będzie kochał Izę, nie wyrzuci niewiernej żony ze swojego serca, będzie poranek w 1744 odcinku "M jak miłość" po kolejnej nocy z Kamą, wspólnym imprezowaniu, które zakończy się wybuchem namiętności.

Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" prześpi się z Kamą, ale nie będzie chciał niczego więcej. Gdy tancerka spróbuje się do niego zbliżyć, Chodakowski od razu ją od siebie odsunie. Sytuacja zrobi się dosyć niezręczna, bo o poranku Kama nie będzie ukrywała, że zależy jej na Marcinie, że liczy na ciąg dalszy. W seksownej koszulce nocnej zaserwuje Chodakowskiemu kawę do łózka, lecz on pośle jej tylko chłodne spojrzenie.

Nieoczekiwanie w 1739 odcinku "M jak miłość" Kama pocałuje detektywa, ale on błyskawicznie ją odepchnie. - To nie jest zbyt dobry pomysł - wyjaśni. - Cóż, warto było spróbować - zaśmieje się Kama.

Myśli Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość" znów będą krążyły wokół Izy i rozwodu, który już wkrótce stanie się faktem. Tego dnia na drodze Marcina los postawi inną piękną kobietę, która zakocha się w Chodakowskim od pierwszego wejrzenia. To młodsza siostra Kamy, Ania (Alina Szczegielniak)...

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze