M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin uratuje siostrę Kamy! Niepełnosprawna Ania zakocha się od pierwszego wejrzenia - ZDJĘCIA

2023-09-08 8:44

W 1744 odcinku "M jak miłość" w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) pojawi się tajemnicza Ania (Alina Szczegielniak), młodsza siostra Kamy (Michalina Sosna), którą Chodakowski bohatersko ocali po wypadku! Pierwsze spotkanie Marcina i Ani nastąpi w dramatycznych okolicznościach. Niepełnosprawna dziewczyna będzie ofiarą dilera, za którym w pościg ruszy detektyw. Ponieważ Ania dozna obrażeń w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin weźmie ją w ramiona i udzieli pomocy. Nie będzie miał pojęcia, że to siostra Kamy! Ocalona inwalidka zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia. Szykują się kłopoty... Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Co prawda Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze wiedział, że Kama ma siostrę, która mieszka razem z tancerką erotyczną, porusza się przy pomocy kul lub na wózku inwalidzkim, ale los sprawi, że Ania pozna Chodakowskiego podczas brawurowej akcji w parku! Żadne z nich nie będzie miało pojęcia, że łączy ich ktoś więcej... właśnie Kama.

Dopiero co w "M jak miłość" Marcin, po pierwszej nocy spędzonej w mieszkaniu Kamy, zwrócił uwagę na wózek inwalidzki, który stał w korytarzu. A kiedy z jednego z pokoi dobiegł jakiś hałas, spanikowana Kama wyjaśniła, że to kot. Nie ujawniła Marcinowi swojej tajemnicy, że w mieszkaniu jest jej młodsza siostra Ania. I tak będzie przez długi czas. Mimo, że znajomość Chodakowskiego z szaloną striptizerką rozwinie się i zaczną razem ostro imprezować.

Przełomem okaże się 1744 odcinku "M jak miłość", w którym Marcin znów obudzi się u Kamy po szalonej nocy na imprezie, ale nie pozwoli jej się już do siebie zbliżyć. Skończy się na kilku namiętnych pocałunkach po pijaku i spaniu w oddzielnych łóżkach. Chociaż Kama spróbuje z Marcinem czegoś więcej, on w decydującym momencie się od niej odsunie. Nie będzie jeszcze gotowy na nowy romans, z tym bardziej związek. 

Zwłaszcza, że w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin dostanie z sądu list z zawiadomieniem o terminie rozprawy rozwodowej. Rozwód z Izą odbędzie się za kilka tygodni, to tylko kwestia czasu aż formalnie przestaną być małżeństwem. Ten dzień będzie już dla Chodakowskiego stracony, gdy niespodziewanie przeznaczenie połączy go z siostrą Kamy, Anią. Jak dojdzie do ich spotkania?

Podczas akcji Marcina i Jakuba Karskiego w 1744 odcinku "M jak miłość", pościgu detektywów za dilerem po parku, dojdzie do wypadku, którego ofiarą będzie właśnie Ania. Przestępca przewróci niepełnosprawną dziewczynę, poruszającą się o kulach. Ania dozna poważnej kontuzji, nie będzie w stanie stanąć na własnych nogach, więc Marcin weźmie ją na ręce i zawiezie do szpitala. Nie wiedząc, że Ania to młodsza siostra Kamy...Później jednak sytuacja się skomplikuje, bo dziewczyna zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze