M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Iza przejdzie samą siebie! Zacznie namawiać Marcina, aby pomógł jej zrobić z Radka ojca swoich dzieci! - ZDJĘCIA

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wdrapie się na wyżyny bezczelności! Chodakowska zacznie żądać od anielsko cierpliwego Marcina (Mikołaj Roznerski), aby pomógł jej zrobić z Radka (Philippe Tłokiński) ojca Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska)! Czegoś takiego nikt by się nie spodziewał po Izie nawet teraz, kiedy już wiadomo, że dla kochanka jest w stanie porzucić rodzinę. Jak zareaguje Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" na tę absurdalną prośbę swojej niewiernej żony? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza wpadnie na kolejny pomysł, jak wykorzystać anielską cierpliwość Marcina. Chodakowski jest dla niej niezwykle wyrozumiały i uszanował fakt, że jego żona zakochała się w innym. Jednak kwestia opieki nad dziećmi, które Iza zaniedbuje w trakcie romansu z Radkiem, to już inna "bajka". Jak Marcin zareaguje na pomysł Izy, aby pomagać jej zrobić z Radka tatusia?

Iza w 1744 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie, bo zacznie namawiać Marcina, aby pomógł jej przekonać dzieci do Radka. Miałoby się to odbyć z wyjaśnieniem im, że teraz mama kocha innego pana i to on będzie drugim ich tatą!

Przypomnijmy, w 1738 odcinku "M jak miłość" Maja ciężko zachorowała, bo zobaczyła matkę w objęciach Radka. Stało się to zaraz po tym, jak kochanek okłamał Chodakowską, że jej dzieci nic nie pojmują z tego, co się dzieje. W ten sposób przejął nad Mają i Szymkiem opiekę w czasie, kiedy Iza i Marcin ustalali z prawnikami warunki rozwodu. I zaledwie kilka odcinków później Chodakowska zacznie namawiać męża, żeby jej pomógł posprzątać ten bałagan!

Jaka będzie reakcja Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" na razie nie wiadomo. Pewne jest, że dla niego dzieci są najważniejsze. Czy przystanie na błagania niewiernej żony, czy raczej odbierze jej prawa do opieki?

Nie przegap: M jak miłość. Iza zdeptała swoje szczęście z Marcinem, teraz za to zapłaci. Nie ma żadnych szans z Radkiem

M jak miłość odcinek 1738 ZWIASTUN. Marcin i Iza ustalą warunki rozwodu! Policja zgarnie Anetę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze