M jak miłość

M jak miłość. Iza zdeptała swoje szczęście z Marcinem, teraz za to zapłaci. Nie ma żadnych szans z Radkiem

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" dostała niezwykłą szansę od losu na wyjątkowo szczęśliwe życie. Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) była kochana przez niego nad życie, a ich dwójka cudownych dzieci dopełniała obrazu sielanki. Niestety, Izie z nadmiaru szczęścia odbiło i zamiast rodziną postanowiła zająć się karierą. Tak wpadła na Radka (Philippe Tłokiński), który ją uwiódł i rozkochał w sobie, a ona dla niego rzuciła rodzinę. Chodakowska w "M jak miłość" zniszczyła życie Marcinowi, Mai (Laura Jankowska), Szymkowi (Staś Szczypiński), ale i sobie. Nikt nie ma wątpliwości, że w związku z Radkiem Iza szczęścia nie zazna. Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Iza w "M jak miłość" nigdy już nie będzie szczęśliwa. Zniszczyła życie rodzinie, ale Radek jej za to odpłaci

W "M jak miłość" aktualnie obserwujemy jak rozpada się szczęśliwe małżeństwo Izy i Marcina. Chodakowski wyraźnie cierpi, a jego żona miota się między poczuciem winy i gorącym uczuciem do kochanka. Radek doskonale potrafi wykorzystać słabość Izy i zacznie sobie pozwalać na coraz więcej. W 1738 odcinku przekona Chodakowską, że dzieci jej i Marcina to małe "baranki", które nie rozumieją co się dzieje i przejmie nad nimi opiekę. A to w oczywisty sposób doprowadzi do tragedii. Czy w takich okolicznzościach Iza może liczyć na szczęście?

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u, czy Iza z Radkiem będą szczęśliwą parą, posypały się komentarze. Z ponad 100-ki osób prawie nikt nie miał wątpliwość: Chodakowska straciła już swoją szansę! 

Nigdy!

- Nigdy 😡😡

- Jeszcze jej pokaże drugie oblicze

- Nigdy, sama zdeptała swoje szczęście z Marcinem i będą tego skutki!

- Nigdy. Iza powinna być z Marcinem i dziecmi

- Nie!

Kilkoro fanów "M jak miłość" wskazało na to, że dopiero okaże się, czy Iza z Radkiem będą szczęśliwi, a jedna osoba napisała: - Tak pasują do siebie. 

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu!

Nie przegap: Marcin z M jak miłość wspomina miłość swojego życia. Z Kasią nie wyszłoby tak jak z Izą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Sonda
Czy Iza i Radek w "M jak miłość" będą szczęśliwi?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze