M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Kama zaprosi Marcina do sypialni! Chodakowski ulegnie seks propozycji? - ZDJĘCIA

2023-08-29 14:26

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) ponownie skorzysta z usług Marcina (Mikołaj Roznerski). Striptizerka poprosi detektywa, aby ochraniał wieczór panieński, w którym sama będzie brała udział, dzięki czemu spędzą ze sobą niemal całą noc! Tyle, że na tym się nie skończy, gdyż w 1741 odcinku "M jak miłość" Kama zaproponuje przedłużenie wieczoru w jej mieszkaniu i otwarcie zaoferuje Chodakowskiemu seks! Czy porzucony przez Izę (Adriana Klaska) Marcin jej ulegnie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" drogi Kamy i Marcina ponownie się skrzyżują. Tyle tylko, że już w zupełnie innych okolicznościach, gdyż tym razem to Chodakowski będzie miał okazję odwdzięczyć się swojej nowej znajomej, gdy ta uratuje go w klubie nocnym przed złodziejką! Zdradzamy, że Chodakowski kompletnie nie poradzi sobie po rozstaniu z Izą, a ukojenia zacznie szukać w alkoholu, przez co stanie się dla dziewczyn łatwym celem. Szczęście w nieszczęściu, że wybierze akurat klub, w którym będzie pracować Kama, dzięki czemu w ostatniej chwili uda jej się powstrzymać pijanego Marcina przed największym błędem. I już w 1741 odcinku "M jak miłość" detektyw będzie miał niezwykłą okazję, aby zrewanżować się striptizerce, gdy ta kolejny raz poprosi go o pomoc. Ale na szczęście teraz nie wpakuje się w żadne kłopoty!

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kama poprosi Marcina, aby zapewnił ochronę uczestniczkom wieczoru panieńskiego, w którym sama również będzie brać udział. Oczywiście, Chodakowski zgodzi się pomóc swojej nowej znajomej, dzięki czemu detektyw i striptizerka spędzą ze sobą niemal całą noc! Tyle tylko, że Kama nie będzie chciała jej tak po prostu skończyć, gdyż dla niej to będzie za mało! Do tego stopnia, że tuż po imprezie w 1741 odcinku "M jak miłość" ponownie zaprosi Marcina do siebie, ale już nie na kanapę w salonie, gdzie wyląduje po feralnej nocy, gdy upije się do nieprzytomności, tylko do swojego łóżka! A Chodakowski przyjmie jej zaproszenie, ale tajemnicze odkrycie w jej domu zmieni wszystko!

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin pozna największą tajemnicę Kamy! Chodakowski w końcu dowie się, kogo striptizerka ukrywa w swoim mieszkaniu i jaki ma to związek z wózkiem i kulami, które dostrzeże w czasie swojej wcześniejszej wizyty. Zdradzamy, że wówczas Kama nie będzie chciała na ten temat rozmawiać i jak najszybciej pozbędzie się Marcina z domu, ale w 1741 odcinku "M jak miłość" prawda wyjdzie na jaw i Chodakowski odkryje, że striptizerka ma młodszą siostrę! I wówczas wszystko się skomplikuje, gdyż przystojny detektyw wpadnie w oko już nie tylko Kamie, ale także i Ani (Alina Szczegielniak)!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze