M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Ogromna porażka Marcina! Pijanego Chodakowskiego weźmie na zwierzenia - ZDJĘCIA

2023-09-01 13:26

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu zwierzy się Kamie (Michalina Sosna) ze swojej największej życiowej porażki ! Mimo iż Chodakowski długo dusił w sobie emocje przed swoją nową znajomą, tak w 1741 odcinku "M jak miłość" pod wpływem kilku drinków dłużej nie wytrzyma i wreszcie pęknie! Pod wpływem alkoholu detektywa weźmie na głębokie zwierzenia, ale na tym się nie skończy! A to dlatego, że tego wieczoru Marcin jeszcze nieraz zaskoczy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kama ponownie natknie się na pijanego Marcina, ale tym razem w zupełnie innych okolicznościach! A to dlatego, że striptizerka sama poprosi detektywa o pomoc, a tym samym wkręci go na wieczór panieński swojej koleżanki Alki (Izabela Perez). Oczywiście, Chodakowski zgodzi się ochraniać imprezę tym bardziej, że jak podaje swiatseriali.interia.pl sam stanie się świadkiem agresywnego zachowania byłego chłopaka panny młodej. Tyle tylko, że Marcin nie będzie siedział o suchym pysku i tak jak wcześniej zacznie raczyć się alkoholem, ale już nie w takich ilościach. Dlatego tym razem w 1741 odcinku "M jak miłość" weźmie go na zwierzenia.

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kama dosiądzie się do pijącego Marcina, który w końcu skorzysta z jej propozycji i zdecyduje się na szczerą rozmowę z nową znajomą. Chodakowski już dłużej nie będzie w stanie dusić w sobie emocji i przyzna się striptizerce do swojej największej życiowej porażki, która zaboli go tym mocniej, że zupełnie nie będzie mógł jej zrozumieć i właśnie u Kamy postara się odnaleźć odpowiedź...

- Po prostu... nic z tego nie rozumiem! Masz super życie, kochaną kobietę, cudowne dzieciaki... I nagle to wszystko bierze w łeb. Ot tak, po prostu... Bo... Bo miałeś pecha, bo... właśnie, cholera, nie wiem... Dlaczego?! - wyrzuci z siebie Marcin, po czym nieoczekiwanie w 1741 odcinku "M jak miłość" porwie ją do tańca, nim Kama zdąży się odezwać!

Jednak w 1741 odcinku "M jak miłość" na wspólnej zabawie się nie skończy, gdyż Kama postanowi za wszelką cenę pocieszyć Marcina! Striptizerka ponownie zabierze go do swojego mieszkania, ale tym razem zaprosi go już do sypialni, ale detektyw nie skorzysta z jej propozycji. I to nie tylko dlatego, że w 1741 odcinku "M jak miłość" Chodakowski odkryje, że nowa znajoma również ma tajemnice, o których nie chce mu powiedzieć, ale przede wszystkim przez to, że wciąż nie będzie mógł zapomnieć o niewiernej Izie (Adriana Kalska). Szczególnie, że wciąż nie pozna odpowiedzi na najbardziej nurtujące go pytanie...

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze