M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Marcin będzie musiał pocieszać dzieci! Iza odrzuci Szymka i Maję przez kochanka? - ZDJĘCIA

2023-09-12 21:45

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal nie dojdzie do siebie po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska). Im bliżej rozwodu, tym Chodakowskiemu trudniej będzie udawać przed dziećmi, że wszystko jest w porządku. Prawdziwy kryzys zacznie się kiedy Maja (Laura Jankowska) powie Marcinowi, że widziała pocałunek Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński) i nie chce drugiego ojca. Szymek (Staś Szczypiński) wścieknie się nie tylko na Izę, ale i na jej kochanka. Do Chodakowskiego w 1741 odcinku "M jak miłość" dotrze, że dzieci poczuły się odrzucone przez Izę i nienawidzą już nie tylko matki, ale i Radka. Jak je pocieszy? Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Trudne chwile w 1741 odcinku "M jak miłość" czekają Marcina i jego dzieci, gdy 6-letnia Maja podzieli się z ojcem swoimi obawami jak teraz będzie wyglądała ich rodzina. - Ale ja nie chcę, żeby Radek był moim drugim tatą - zwierzy się Chodakowskiemu córka i wspomni o tym, że widziała jak Iza całuje Radka. Ich rozmowę podsłucha Szymek, który wybuchnie wściekłością, że ich matka ma romans. - Radek?! Z naszą mamą? - zapyta z niedowierzaniem ojca.

Tym samym w 1741 odcinku "M jak miłość" dla dzieci Izy i Marcina stanie się jasne z jakiego powodu rozpadła się ich rodzina, że teraz matka jest z innym mężczyzną i już nic nigdy nie będzie jak dawniej. Wybuchowa reakcja Szymka, strach Mai przed tym, co ich czeka gdy Radek będzie w pobliżu, uświadomią Marcinowi, że teraz musi zrobić wszystko, by dzieci nie poczuły się odrzucone przez Izę. Chodakowski zda sobie sprawę, że Szymek i Maja już nienawidzą Radka i teraz on musi zapobiec temu, by poczuły nienawiść także do mamy.

- Grałem z nim w nogę! I jestem wściekły! Na niego i na mamę! Okłamali mnie! Mama wszystko nam spieprzyła! - wyżali się Szymek w 1741 odcinku "M jak miłość: cioci Anecie (Ilona Janyst), która jako jedyna znajdzie sposób, by syna Chodakowskich nieco uspokoić. - Szymuś, wiem, że teraz czujesz się podle, ale wszystko jakoś się ułoży! Tylko trzeba czasu. Trochę czasu.

- Nie mów tacie, że płakałem, dobra? I że przeklinałem… - poprosi Anetę 8-latek, a ona obieca, że dochowa tajemnicy. Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość" pocieszy dzieci, że mimo rozstania z ich matką, nadal tworzą z Izą rodzinę, wciąż kochają ich najbardziej na świecie. Szymkowi i Mai trudno będzie jednak uwierzyć w to, że Iza ich kocha, skoro cały czas ich oszukuje i teraz jest z Radkiem.

Co do jednego Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał wątpliwości. Zapewni dzieci, że ani Radek, ani nikt inny nigdy nie będzie ich ojcem! Bo jedynym prawdziwym tatą jest tylko on.

Zaniepokojona zachowaniem Szymka Aneta w 1741 odcinku "M jak miłość" uświadomi Marcinowi, jak wpływa na dzieci to, co się dzieje teraz w życiu Chodakowskiego, kego stosunek do Izy i Radka. - One są mądrzejsze i silniejsze, niż nam się wydaje. Tylko pamiętaj będą cię obserwować. I naśladować twoje reakcje…

- Chcesz powiedzieć, że jeśli pokażę im, że rozstanie z ich matką to najnormalniejsza rzecz na świecie to tak właśnie będzie? Wysoko stawiasz mi poprzeczkę - stwierdzi Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość", który jednak dla dobra dzieci będzie gotów udawać, że pogodził się z rozstaniem z Izą, a nawet akceptuje Radka jako nowego partnera swojej żony.

Dla Marcina pocieszeniem po odejściu Izy w 1741 odcinku "M jak miłość" znów stanie się Kama (Michalina Sosna) i alkohol na szalonej imprezie w bistro. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze