M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Maja doniesie Marcinowi na Izę i Radka! Nie będzie chciała nowego taty

2023-08-30 8:56

W 1741 odcinku "M jak miłość" Maja (Laura Jankowska) nie poradzi sobie z traumą po widoku całującej się Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński). 6-letnia córka Chodakowskich mocno odchoruje schadzkę kochanków w redakcji "Głosu Gródka", a całe wydarzenie odbije się na jej psychice. Do tego stopnia, że w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja zacznie na poważnie obawiać się, że niebawem kochanek matki zajmie miejsce Marcina (Mikołaj Roznerski) i postanowi do tego nie dopuści! Dlatego niezwłocznie zaalarmuje o wszystkim ojca! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel) i Marcin postanowią razem świętować dzień wolny od pracy, ale wspólną zabawę szybko zburzą problemy rodzinne. Wszystko przez to, że Maja wciąż będzie nieswoja, a to dlatego, że 6-latka mocno pochoruje się na widok matki całującej się z Radkiem! Dla córki Chodakowskich to będzie prawdziwy szok, który odbije się nie tylko na jej zdrowiu fizycznym, gdyż dziewczynka dostanie gorączki i pojawią się u niej inne objawy chorobowe, ale przede wszystkim na jej psychice. Tym bardziej, że początkowo Maja będzie dusić to w sobie, a Marcin dowie się jedynie od Szymka (Staś Szczypiński) , że pod nieobecność Izy zajmuje się nimi właśnie Radek. Tyle tylko, że wtedy 6-latka nie przyzna się nikomu do nakrycia kochanków na gorącym uczynku, ale w 1741 odcinku "M jak miłość" już dłużej nie zdoła tego ukrywać.

Szczególnie, że w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja zacznie mieć poważne obawy, że niebawem Radek zajmie miejsce Marcina, a ona i Szymek będą mieli nowego tatę. I oczywiście 6-latka nie będzie chciała do tego dopuścić, dlatego w końcu zdecyduje się powiedzieć o wszystkim Chodakowskiemu. Maja powie ojcu, że nakryła matkę w ramionach kolegi z redakcji "Głosu Gródka" i podzieli się z nim swoimi wątpliwościami, ale Marcin od razu uspokoi ją, że tak się nie stanie! W 1741 odcinku "M jak miłość" Chodakowski da córce jasno do zrozumienia, że Radek nie będzie ich tatą i wtedy o romansie matki dowie się również Szymek!

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł uwierzyć w bezmyślność Izy, która doprowadziła ich dziecko do traumy. Tyle tylko, że Chodakowski również weźmie przykład z żony i tuż po wszystkim skupi swoją uwagę nie na dzieciach, a Kamie (Michalina Sosna), która kolejny raz poprosi go o pomoc. Oczywiście, w 1741 odcinku "M jak miłość" detektyw przystanie na jej propozycję i tym samym spędzi ze striptizerką całą noc, która na dodatek będzie miała swoją kontynuację w sypialni striptizerki! I choć Maja i Szymek polubili nową znajomą ojca, to ich zażyłość z pewnością także będzie dla nich szokiem, dlatego początkowo Marcin będzie ją przed nimi ukrywał! Ale czy wyjdzie ona na jaw jak w przypadku Izy? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze