M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Dzieci znienawidzą Izę za romans z Radkiem! Szymek się wścieknie, bo matka wszystko spieprzyła! - ZDJĘCIA

W 1741 odcinku "M jak miłość" dzieci Marcina (Mikołaj Roznerski) znienawidzą Izę (Adriana Kalska)! Wszystko przez to, że na jej prośbę ujawniony zostanie fakt, iż Radek (Philippe Tłokiński) to nie kolega z pracy mamy, ale "nowy tatuś". Maja (Laura Jankowska) jako pierwsza zobaczyła namiętne pocałunki Izy z kochankiem i już wiemy, że poważnie to odchoruje. Ale kiedy Szymek (Staś Szczypiński) dowie się o wszystkim, wpadnie w szał i powie, że mama wszystko spieprzyła! Co zrobi w tej paskudnej sytuacji sytuacji Marcin 1741 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" bezczelna Iza zażąda od niezwykle cierpliwego Marcina, aby pomógł jej przekonać dzieci do Radka. Do tego momentu nikt im nie powie, że rodzice rozstają się z powodu romansu mamusi. ZDRZADZAMY: to rozmowy Chodkowskiego z dziećmi w tej sprawie dojdzie, a reakcja najmłodszych jest jasna do przewidzenia!

Jak widać w zwiastunie 1741 odcinka "M jak miłość" Marcin przystanie na prośbę bezczelnej Izy i odbędzie z dziećmi rozmowę o aktualnej sytuacji rodzinnej. Reakcja Mai i Szymka nikogo nie zaskoczy. Dzieci będą smutne i wściekłe!

- Ale ja nie chcę, żeby Radek był moim drugim tatą - oznajmi jasno Maja Marcinowi 1741 odcinka "M jak miłość". 

- Radek?! Z naszą mamą?! - wścieknie się Szymek. - Mama wszystko spieprzyła! - podsumuje najmłodszy Chodakowski. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1743: Mateusz wróci do Grabiny, ale ciężko go będzie poznać. To Artur Rogowski tak go zmieni - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Listen on Spreaker.
Najnowsze