M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Aneta zobaczy jak Szymek cierpi przez Izę! Zastąpi synowi Marcina matkę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-18 21:05

W 1741 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) dowiedzą się, że Iza (Adriana Kalska) jest z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Marcin sam powie dzieciom o romansie ich matki, a na reakcję małych Chodakowskich nie trzeba będzie długo czekać. 8-letni Szymek będzie wściekły nie tylko na Izę, ale także zdrajcę Radka. Gniew syna Marcina w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie sposobem na odreagowanie cierpienia. Tylko Aneta (Ilona Janyst) zdoła dotrzeć do zrozpaczonego Szymka. Ale czy ulubiona ciocia przekona go, żeby nie był zły na matkę? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ponieważ w 1741 odcinku "M jak miłość" Iza i Radek wyjadą razem w góry, to na Marcina spadnie cały ciężar przekazania dzieciom szokującej informacji, że teraz ich matka ma innego mężczyznę, że związała się z kolegą z redakcji. Jak do tego dojdzie? Niespodziewanie Maja zapyta ojca czy teraz Radek będzie ich drugim tatą i ożeni się z ich mamą.

Chodakowski nie zdąży odpowiedzieć córce, bo w 1741 odcinku "M jak miłość" ich rozmowę podsłucha Szymek, który wybuchnie wściekłością. - Radek?! Z naszą mamą?! Co ty gadasz? Niech tylko spróbuje, to go załatwię! Popamięta mnie! - Szymek, tak jak jego ojciec Marcin, będzie gotów rozprawić się z facetem, który zniszczył ich rodzinę. W tym momencie Marcin nie będzie wiedział jak poradzić sobie z gniewem 8-latka, nienawiścią Szymka nie tylko do Radka, ale także do Izy. Na szczęście nie zostanie z tym wszystkim sam. Pomogą mu Aneta i Olek (Maurycy Popiel).

W długi weekend majowy drudzy Chodakowscy w 1741 odcinku "M jak miłość" wyciągną Marcina z dzieciakami na rowery, żeby oderwać trochę ich od czarnych myśli o zbliżającym się rozwodzie. Zwłaszcza, że Iza wybierze wyjazd z kochankiem niż czas spędzony z Szymkiem i Mają. - Musiałem im powiedzieć o Radku i Izie... - wyjaśni Marcin bratu i bratowej, którzy od razu zorientują się, że dzieci są smutne i zapłakane.

- Co?! Zwariowałeś? Przecież mieliście umowę z Izą! - wypomni mu Olek. - Tak, ale Majka ich widziała razem, a Szymek się dowiedział i jest wściekły na cały świat...

Katastrofalną sytuację w 1741 odcinku "M jak miłość" zacznie ratować Aneta. - Dobra, zostawcie to mnie! Zabieracie Majkę, kupujecie jej lody, przygotowujecie rowery, a my zaraz do was dołączymy... To właśnie ukochana ciocia znajdzie sposób, żeby Szymek się przed nią otworzył, żeby zmierzył się z tym, co go dręczy, a nie ciągle grał w gry na tablecie. - Powiedzieć ci coś? Jak ja jestem wściekła, to też gram w strzelanki...

- Skąd wiesz, że jestem wściekły?! Tata ci powiedział o mamie i o tym zdrajcy Radku?! Mama wszystko spieprzyła! - Szymek w 1741 odcinku "M jak miłość" wybuchnie płaczem, bo będzie miał dosyć tego, co się dzieje teraz w ich rodzinie.

- Szymuś... Ja wiem, że ty się teraz czujesz okropnie. Rozumiem to. Ale obiecuję ci, że wszystko się jakoś ułoży. Tylko na to niestety potrzeba trochę czasu - pocieszy go Aneta.

- Ale nie powiesz tacie, że płakałem i że przeklinałem?

- Nie powiem, ale pod warunkiem, że pójdziesz z nami na rowery i zagrasz z nami mecz... Zobaczysz, to ci pomoże bardziej niż strzelanki. No chodź, nie daj się prosić...- Aneta w 1741 odcinku "M jak miłość" otoczy Szymka czułością jak prawdziwa matka.

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Najnowsze