M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Iza zostawi dzieci i wyjedzie daleko z Radkiem! Smutna Maja zapyta Marcina dlaczego matka ich porzuciła - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-18 21:02

W 1741 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znów wybierze kochanka, a nie własne dzieci! Zostawi Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) pod opieką Marcina (Mikołaj Roznerski), by razem z Radkiem (Philippe Tłokiński) wyjechać w romantyczną podróż na długi weekend majowy. Z dala od dzieci, męża, którego zdradziła i porzuciła Iza w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie oddawała się rozkoszy w ramionach Radka. A tymczasem u Chodakowskich rozegra się kolejny dramat. Bo 6-letnia Maja zapyta ojca dlaczego matka zostawiła ją i Szymka. Co na to Marcin? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wyjazd Izy i Radka w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie dla Marcina dowodem na to, że żona stawia kochanka na pierwszym miejscu! Za nic w świecie nie będzie chciała powiedzieć dzieciom, że jest z Radkiem, że założą razem nową rodzinę, ale nie będzie świadoma tego, że Maja ich widziała. 6-letnia córka Chodakowskich rozchorowała się nawet na widok pocałunku Izy i Radka. To była dla niej trauma, że matka w tajemnicy obściskuje się z innym, bo do Mai dotarło, że rodzice jednak się rozwiodą.

Dopiero w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja odważy się zapytać Marcina czy Iza jeszcze do nich wróci. - Tato, dlaczego mama nas zostawiła? - 6-latka nie będzie miała pojęcia, że podczas majówki Iza i Radek spędzają razem upojne chwile w górach, że matka wolała wyjazd z kochankiem i spędzanie czasu z dziećmi.

- Mama was nie zostawiła córuś... Tylko po prostu już nie jesteśmy z mamą razem i czasem tak bywa... Chodź do mnie... Mama was bardzo kocha, ale teraz nie mieszkamy razem i czasem będziecie mieszkać z mamą, czasem ze mną. I tak już teraz będzie, ale jakoś sobie poradzimy - pocieszy córkę Marcin, ale w 1741 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi najgorszego. Kolejnego pytania Mai o Radka.

- Ale ja nie chcę, żeby Radek był moim drugim tatą! - uprzedzi tatę Maja, która w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie się bała, że rozwód rodziców wiąże się z kolejnym ślubem Izy. - Córuś, ale skąd ci to do głowy przyszło? - Chodakowski nie będzie wiedział jak zareagować. - Ten Radek się teraz z mamą ożeni?

Rozmowę Marcina z Mają w 1741 odcinku "M jak miłość" podsłucha Szymek i tak 8-letni syn Chodakowskiego dowie się, że jego przybrana matka ma kochanka. - Radek?! Z naszą mamą?! Co ty gadasz? Niech tylko spróbuje, to go załatwię! Popamięta mnie! - Szymek, tak jak jego ojciec Marcin, będzie gotów rozprawić się z facetem, który zniszczył ich rodzinę. Ale wybuch złości Szymka uświadomi Chodakowskiemu, że nie tędy droga. - Synek, spokojnie, dobrze... - powie Marcin, który nie będzie wiedział jak poradzić sobie z gniewem 8-latka, nienawiścią Szymka nie tylko do Radka, ale także do Izy.

O wyjeździe Izy i Radka w 1741 odcinku "M jak miłość" dowie się także Olek (Maurycy Popiel), który wprost zapyta Marcina co się dzieje z jego niewierną żoną. - Ty, gdzie jest Iza? Przecież mamy długi weekend. Nie wyjechała służbowo?

- W góry pojechała...

- Z tym Radkiem? Tak łatwo mi się nie wywiniesz. Co to jest za gość, co? Jak cię znam to już dawno prześwietliłeś faceta, który wkrótce może wychowywać twoje dzieci! - stwierdzi Olek i w 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin przekaże mu ustalenia śledztwa w sprawie Radka i jego przeszłości.

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Najnowsze