M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Marcin prześwietli przeszłość Radka! Szokujące ustalenia w sprawie kochanka Izy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-18 21:04

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) ustali już kim jest Radek (Philippe Tłokiński), sprawdzi przeszłość kochanka Izy (Adriana Kalska), prześwietli dawne życie młodego dziennikarza, który zabrał mu żonę! Śledztwo Chodakowskiego przyniesie zaskakujące rezultaty, o których detektyw powie tylko swojemu bratu Olkowi (Maurycy Popiel). To właśnie on w 1741 odcinku "M jak miłość" podsunie Marcinowi myśl, żeby prześwietlił dokładniej faceta, który razem z Izą ma wychowywać jego dzieci. Czego na temat Radka dowie się jeszcze Marcin? Co on ukrywa? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Radek z "M jak miłość" nie ma nazwiska, w redakcji lokalnej gazety w Gródku pojawił się znikąd i w niespełna rok zniszczył małżeństwo Izy i Marcina! Potrzebował niewiele czasu, żeby rozkochać w sobie Izę, zmanipulować niestabilną emocjonalnie naczelną "Głosu Gródka" tak, żeby uwierzyła, że są sobie przeznaczeni. Radek cały czas prowadzi z Izą swoją własną grę, ale nie wiadomo dokładnie co się za tym kryje. Czy jest takim samym psychopatą jak były mąż Izy, Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)?

Philippe Tłokiński do obsady "M jak miłość" wrócił latem 2022 roku. Zanim zaczął grać Radka, wcielał się w zupełnie inną postać. W 2013 roku Tłokiński w serialu nazywał się Krystian i także był związany z wątkiem Marcina. Jako młody inżynier, syn mordercy prześladował Kasię (Agnieszka Sienkiewicz), zmarłą ukochaną Marcina. Jak przeszłość ciągnie się za Radkiem w "M jak miłość"? Czy Iza powinna tak ślepo mu ufać? Co Marcin odkryje na temat Radka?

Już w 1741 odcinku "M jak miłość" Chodakowski wspomni Olkowi, że musiał powiedzieć dzieciom, że Iza i Radek są razem, bo Maja (Laura Jankowska) widziała jak się całują. Szymek (Staś Szczypiński) będzie wściekły, że Radek może zostać ich drugim ojcem, wziąć ślub z ich matką i postanowi go załatwić. Ale najpierw Radkowi bliżej się przyjrzy sam Marcin. Przeprowadzi w sprawie kochanka Izy własne śledztwo, ale wyniki okażą się sporym zaskoczeniem.

- Co to jest za gość, co? Jak cię znam to już dawno prześwietliłeś faceta, który wkrótce może wychowywać twoje dzieci! - Olek w 1741 odcinku "M jak miłość" będzie chciał znać szczegóły i widzieć co Marcin odkrył na temat Radka.

- Stary, nie ma się do czego doczepić. Wzorowy uczeń w liceum, wzorowy student, stypendium w Stanach, pomocny, wspaniały sąsiad. Taka chodząca... Ideał chodzący... - stwierdzi przybity Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość". Ale czy powinien wierzyć w  tak idealny obraz Radka? Przecież psychopaci z reguły dobrze się maskują, nie dają po sobie poznać jakie mroczne oblicze skrywają. Trudno oprzeć się wrażeniu, że za podejrzanymi spojrzeniami Radka, który teraz nosi charakterystyczne okulary, szyderczymi uśmieszkami kryje się coś więcej.

Kiedyś w "M jak miłość" Artur Skalski też uchodził za troskliwego chłopaka Izy, a później chciał ją zabić! Nie od dziś wiadomo, że Iza przyciąga do siebie szaleńców. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marcin pozna całą prawdę o Radku i zdoła ustrzec przed nim dzieci. Na pewno podczas "rodzinnego" spotkania z Izą i dziećmi Chodakowski trochę Radka postraszy!

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Najnowsze