M jak miłość

M jak miłość. Podła Iza pożałuje, że rzuciła Marcina kiedy zobaczy go z Kamą. Zdradzieckiej żonie zostaną tylko wspomnienia - ZDJĘCIA, WIDEO

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" na własne oczy zobaczy, co straciła, kiedy zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński). Chodakowska nie tego będzie się spodziewała, kiedy przyjdzie do męża rozmawiać z nim o warunkach rozwodu. Kama u boku Marcina w "M jak miłość" będzie wyglądała kwitnąco, a Izie zrzednie mina! Chodakowski nie będzie ukrywał przed zdradziecką żoną, że właśnie układa sobie życie na nowo z piękną tancerką. A Izie zostaną tylko wspomnienia i wyrzuty sumienia, że wszystko zaprzepaściła. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Iza dostanie po nosie na widok Marcina z Kamą. Stuli ogon pod siebie i zniknie

Zacznie się od tego w "M jak miłość", że Iza odwiedzi Marcina, aby poinformować go o terminie rozprawy rozwodowej. Nie do końca wiadomo po co, bo przecież Chodakowski też odbiera taką korespondencję z sądu. Niewykluczone, że Iza zacznie się znów kręcić koło Marcina, bo zacznie jej świtać w głowie, że straciła cudownego męża i rodzinę. Ale będzie miała minę, kiedy zobaczy go z Kamą!

- Dostałam pismo z terminem rozprawy rozwodowej - Iza oznajmi mężowi w "M jak miłość".

- Rozwód to jest zawsze ciężka sytuacja dla dwóch stron - twierdzi Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Iza czuje się bardziej winna w tym wszystkim. Wiadomo, że Marcinowi jest ciężko, jego partnerka odeszła do innego mężczyzny... Minie sporo czasu, zanim oswoi się z tym, że jego dziećmi będzie zajmował się obcy facet, który zabrał mu żonę - dodaje serialowa Iza.  

- Marcin jest w bardzo trudnym momencie, świat mu się zawalił - przyznaje Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Musi to w sobie jakoś ugnieść, zaakceptować, swoją męską dumę schować....

Na szczęście Marcin w "M jak miłość" nie będzie sam ze swoim dramatem. Oprócz rodziny i przyjaciół u jego boku odnajdzie się Kama, która "rozjaśni" detektywowi życie. Kiedy Iza zobaczy, co się dzieje między jej mężem a śliczną tancerką, zzielenieje z zazdsrości! 

- Pojawia się Kama, Iza widzi ją w mieszkaniu... Zaczyna dostrzegać, że między tą dwójką może coś tutaj się wydarzać - zdradza Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

- Marcin nie myśli: "Ach, masz za swoje, popatrz teraz". Iza jest szczęśliwa to on też ma prawo do szczęścia - podsumowuje Roznerski w "Kulisach M jak miłość".

Ciekawe jak Iza w "M jak miłość" sobie poukłada fakt, że przestała być dla Marcina całym światem. Czy będzie próbowała go odzyskać?

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nareszcie zrozumie, że psycholka Julia cały czas go oszukiwała i zażąda sprawiedliwości - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Listen on Spreaker.
Najnowsze