M jak miłość

M jak miłość. Andrzej nareszcie zrozumie, że psycholka Julia cały czas go oszukiwała i zażąda sprawiedliwości - ZDJĘCIA, WIDEO

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" nareszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że psychopatka Julia (Marta Chodorowska) wrabiała go od samego początku! Malicka zjawiła się znikąd w kancelarii Budzyńskiego i zakręciła się wokół niego tak, że pijany wylądował w jej łóżku. Nikt nie widział ich seksu, ale ona twierdziła, że to z nim zaszła w ciążę. Andrzej przez cały czas wierzył ślepo w każde jej słowo, ale kiedy zostanie oskarżony o zabójstwo, zacznie coś podejrzewać. Wreszcie Budzyński w "M jak miłość" zażąda sprawiedliwości dla oszustki! Zobacz to na WIDEO z "Kulis serialu" i w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej w "M jak miłość" załatwi Julię i zdemaskuje jej kłamstwa z zabójstwem?

Julia w "M jak miłość" pojawiła się znikąd, ale szybko okazało się, jaki jest jej cel. Malicka twierdziła, że od dawna go kocha, a na dowód tych słów zaciągnęła go do łóżka na konferencji we Wrocławiu. Andrzej niczego nie pamiętał następnego ranka, bo był tak pijany, że ledwo do jej pokoju się doczołgał. Przyjął więc, że w takiej sytuacji musi wierzyć rzekomej kochance na słowo. Następnie psycholka wrobiła go w ciążę, którą straciła, a on latał wokół niej pełen poczucia winy. O mały włos Malicka zniszczyłaby małżeństwo Andrzeja z Magdą (Anna Mucha)!

Andrzej w "M jak miłość" przez cały czas nie widział z kim ma do czynienia. Widzom, aż włosy stawały na głowie, kiedy Budzyński9 latał do Malickiej z zakupami i ratował ją po próbie samobójczej. Ale teraz to się zmieni! Andrzej przejrzy skandaliczny spisek psychopatki i nareszcie zarząda dla niej sprawiedliwości!  

- Sytuacja jest tak przedstawiana, że to burzy dopiero co odbudowany spokój, karierę i wszystko dookoła - Krystian Wieczorek zdradza w "Kulisach M jak miłość", co się stanie, kiedy zostanie oskarżony o zabójstwo Julii. - Wszyscy czują takie podskórne zagrożenie, które może ich wykoleić - dodaje.

- Jestem pewien, że za tym wszystkim stoi Julia - wyzna w końcu Andrzej Magdzie w "M jak miłość".  - To może oznaczać tylko kłopoty...

- Wiadomo, że można tak sfabrykować wszystkie dowody, ile takich przypadków było w historii kryminologii - ujawnia Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". 

- Jak ty to wymyśliłaś? - będzie pytał Andrzej w "M jak miłość".

- Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest dojście do prawdy i udowodnienie, że jest się niewinnym - podsumowuje wzburzony Wieczorek w "Kulisach M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1743: Nieobliczalny Daniel napadnie na Ewę! Marysia i Maja nie zdążą go powstrzymać - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze