M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Nieobliczalny Daniel napadnie na Ewę! Marysia i Maja nie zdążą go powstrzymać - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-12 8:56

W 1743 odcinku "M jak miłość" Daniel (Paweł Prokopczuk) postanowi dokończyć dzieła i ostatecznie pomścić Ewę (Anna Kerth) za śmierć swojej 9-letniej córki Zosi. Sąsiad Mostowiaków włamie się do domu lekarki, a wcześniej przetnie kable z monitoringu, aby zatrzeć wszelkie ślady. W 1743 odcinku "M jak miłość" Maja (Ewa Tucholska) przewidzi nadchodzącą tragedię i o wszystkim zaalarmuje Marysię (Małgorzata Pieńkowska), ale przyjaciółki nie zdążą ocalić Kalinowskiej przed Gorczykowskim! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1743 odcinku "M jak miłość" Daniel zdecyduje się ostatecznie pomścić Ewę za śmierć swojej ukochanej 9-letniej córeczki. Gorczykowski wciąż nie będzie mógł pogodzić się ze stratą Zosi, tym bardziej, że winną jej będzie właśnie Kalinowska! Przypomnijmy, że dziewczynka umarła w wyniku koszmarnego błędu lekarki, która źle oceniła jej stan zdrowia i odesłała ją do domu, gdzie kilka godzin później zmarła i to na rękach własnego ojca. I choć od śmierci Zosi miną już prawie 3 lata, to ból po jej stracie będzie tak silny, że w 1743 odcinku "M jak miłość" ostatecznie popchnie Daniela do desperackiego kroku! I mimo iż Maja przejrzy zamiary nowego sąsiada, to na pomoc będzie już za późno!

W 1743 odcinku "M jak miłość" żądza zemsty Daniela okaże się silniejsza niż zdrowy rozsądek i zrozpaczony ojciec postanowi dokończyć dzieła! Gorczykowski ponownie zakradnie się do domu Kalinowskiej, ale tym razem nie spocznie na przestawieniu mebli czy grzebaniu w dokumentach, ani tym bardziej na złowieszczych SMS-ach z groźbami. W 1743 odcinku "M jak miłość" sąsiad Mostowiaków zakradnie się do domu lekarki, ale najpierw pozbędzie się wszelkich dowodów zbrodni. Daniel przetnie kable od kamery z monitoringu, po czym wtargnie do środka, gdzie z zaciśniętymi pięściami będzie czekał na powrót lekarki w jej fotelu! A jego widok wcale nie zdziwi Ewy, która już zdąży odkryć, że to właśnie ojciec zmarłej Zosi jest jej prześladowcą, jednak ogromnie przerazi!

- Spodziewałam się pana tutaj - powie ze strachem w oczach.

W tym momencie w 1743 odcinku "M jak miłość" niepokój Ewy sięgnie zenitu, podobnie z resztą jak gniew Daniela. Wówczas Kalinowska zda sobie sprawę, że nadszedł w końcu czas na rozliczenie się ze swoją przeszłością...

- Byłam na policji, ale zrezygnowałam... To nie jest sprawa dla nich. Musimy to wyjaśnić między sobą. Rozumiem, że ma pan prawo mnie nienawidzić... Zastanawiam się tylko, jak chce pan tę sprawę rozwiązać? - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

Wówczas w 1743 odcinku "M jak miłość" Kalinowska rozpocznie swoją spowiedź, której Daniel będzie przysłuchiwał się w milczeniu. W tym samym czasie o podejrzanym zachowaniu sąsiada dowie się również Marysia, którą Maja zaalarmuje o podejrzanym zachowaniu sąsiada. Tym bardziej, że jego słowa "zamknięciu spraw" nie dadzą jej spokoju, przez co na poważnie zacznie się bać o bezpieczeństwo lekarki! A już szczególnie po swoim niedawnym odkryciu w jego domu! Oczywiście, przyjaciółki natychmiast udadzą się do domu Ewy, ale czy uda im się ją ocalić? Przekonamy się już niebawem!

- Znam na pamięć zapis EKG pańskiej córki...Analizowałam go tysiąc razy. I proszę mi wierzyć... Nic w nim nie wskazywało na to, że zdarzy się najgorsze. Stan pana córki był dobry, duszności przecież minęły. Nagła śmierć sercowa, jak nazwa wskazuje, to nieoczekiwany zgon w bardzo niedługim czasie od pojawienia się objawów. Nie jesteśmy w stanie jej przewidzieć. Nie szukam teraz usprawiedliwienia. Po prostu sama wielokrotnie zadawałam sobie to pytanie - czy gdybym nie odesłała pańskiej córki do domu, gdybym zostawiła ją w szpitalu, czy ona by nadal żyła? Nie wiem. Być może mogliśmy ją wtedy uratować. Ale już nigdy nie uzyskam na to pytanie odpowiedzi - westchnie Kalinowska.

- Widziałam u niego broń - wyzna Maja.

- Już jadę do ciebie - oznajmi Marysia.

- Wszystko będzie zależało od impulsu... Nie mogę ręczyć za Daniela. Nie wiem, co on zrobi. Myślę, że to będzie kwestia chwili, momentu... i może się to różnie skończyć - zapowiada Paweł Prokopczuk w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze