M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Daniel powie Mai jak załatwi Ewę Kalinowską! Przyjaciółka Marysi pozna wstrząsające kulisy - ZDJĘCIA

2023-08-24 10:30

W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Maja (Ewa Tucholska) dowie się, że to Ewa Kalinowska (Anna Kerth) przyczyniła się do śmierci 9-letniej córki Daniela (Paweł Prokopczuk). Przyjaciółka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pozna wstrząsające kulisy śmierci dziecka i odkryje, że nowy sąsiad Mostowiaków pragnie zemsty na lekarce, która przez swój błąd odebrała mu wszystko. I w 1739 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Daniel zdradzi jej jak będzie ona wyglądać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Maja pozna przerażające zamiary Daniela wobec Ewy Kalinowskiej w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tak odegra się na morderczyni córki

W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Maja pozna jeszcze więcej szczegółów na temat odejścia 9-letniej córki Daniela. Przyjaciółka Marysi już będzie wiedziała, że Zosia chorowała na serce i na dzień przed swoimi urodzinami dostała duszności, które doprowadziły do nagłej śmierci sercowej. A wszystko przez to, że kardiolog zbagatelizowała objawy dziecka i odesłała ją do domu, przez co 9-latka zmarła na rękach ojca we własnym domu. I mimo iż od tragedii minie już sporo czasu, to nie będzie dnia, aby nowy sąsiad Mostowiaków nie myślał o swojej zmarłej córeczce. Tym bardziej, że to właśnie w przychodni w Lipnicy spotka lekarkę, która doprowadziła do jej śmierci i zapragnie na niej zemsty, o której w 1739 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej opowie wyłącznie Mai!

W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Daniel przyzna się Mai, że pragnie ukarać lekarkę, którą do tej pory zaczął zadręczać cytatami z Biblii, mówiącymi o zemście. Jednak na tym nowy sąsiad Mostowiaków nie zaprzestanie, gdyż będzie on również śledził Ewę w trakcie joggingu w parku, a nawet w czasie jej nieobecności włamie się do jej domu! Wówczas Kalinowska będzie już kłębkiem nerwów i w końcu otworzy się przed Marysią, której zdradzi swój najmroczniejszy sekret! To właśnie Rogowska poleci jej, aby zgłosiła się na policję, zaś ona i Artur (Robert Moskwa) zamontują w jej posiadłości kamerę. Tyle tylko, że Daniel to zauważy i postanowi nieco zmodyfikować swój plan zemsty, w którym w 1739 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ujmie najbliższą osobę Kalinowskiej!

W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nowy sąsiad Mostowiaków zdradzi przyjaciółce Marysi, iż myślał o tym, aby odegrać się na synu lekarki, Wojtku (Aleksander Szeląg). I oczywiście jego wybór nie będzie przypadkowy, gdyż Daniel ogromnie będzie pragnął, aby Ewa poczuła dokładnie to samo, co on, gdy stracił dziecko! Plany Daniela aż przerażą Maję, tym bardziej, że wcześniej kobieta zdąży odkryć, że jej nowy znajomy trzyma w domu broń! Czy w 1739 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przyjaciółka Marysi zdradzi Daniela i powstrzyma nadchodzącą tragedię? A może Maja sama przemówi mu do rozsądku? Czy plany nowego sąsiada Mostowiaków się powiodą? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze

Materiał sponsorowany