M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin nastraszy Radka, żeby chronić dzieci! Nie pozwoli mu skrzywdzić Szymka i Mai - ZDJĘCIA

2023-09-10 18:05

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) w obecności dzieci będzie udawał, że Radek (Philippe Tłokiński) wcale mu nie przeszkadza, że akceptuje kochanka Izy (Adriana Kalska). Na prośbę niewiernej żony zgodzi się nawet na "rodzinny" obiad w powiększonym gronie. A wszystko dla dobra Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), żeby w 1744 odcinku "M jak miłość" polubili Radka. Ale Chodakowski cały czas będzie się bacznie przyglądał kochankowi Izy. Nawet go postraszy, żeby nie próbował skrzywdzić dzieci, bo tego mu nie daruje. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Iza w 1744 odcinku "M jak miłość" postawi Marcina pod ścianą, niewierna żona Chodakowskiego posunie się do emocjonalnego szantażu, żeby Szymek i Maja przestali widzieć w niej wyrodną matkę, która rozbiła rodzinę. Cały czas będzie zapewniała Marcina, że chodzi jej tylko o dobro dzieci, że nie może znieść tego, że syn i córka tak nerwowo reagują na każde wspomnienie o Radku, potępiają ich romans.

Bezczelna prośba Izy do Marcina w 1744 odcinku "M jak miłość"

To będzie szczyt bezczelności Izy gdy w 1744 odcinku "M jak miłość" poprosi Marcina, żeby pomógł jej przekonać dzieci do Radka. - Może gdyby dzieci zobaczyły, że ty akceptujesz Radka, byłoby im łatwiej? - rzuci do Marcina, gdy wywinie kolejny numer i przyjedzie z kochankiem do Warszawy, by zabrać Szymka i Maję ze sobą do Gródka.

Początkowo Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" będzie chciał posłać Izę do diabła! Zniszczyła ich małżeństwo, szczęśliwą rodzinę, a teraz ma czelność prosić go, żeby wstawił się za Radkiem u dzieci? Chodakowskiemu nie będzie mieściło się w głowie, że Iza może być aż tak wyrachowana. Ale jak podaje portal światseriali.interia.pl Marcin schowa dumę do kieszeni, z trudem zapanuje nad emocjami i poświęci się dla dzieci.

Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" będzie udawał przed dziećmi, że lubi Radka

Trudno w to uwierzyć, ale w 1744 odcinku "M jak miłość" Iza z Radkiem i Marcin z dziećmi spotkają się na rodzinnym obiedzie. Dla Chodakowskiego to będzie niezłe wyzwanie, by nie okazywać kochankowi żony nienawiści. Ale dla dzieci idealnie odegra rolę ojca, który koleguje się z nowym kochankiem matki.

Dopiero kiedy Marcin zostanie z Radkiem sam na sam w 1744 odcinku "M jak miłość" uprzedzi go, żeby trzymał się od dzieci z daleka, że nigdy nie będzie ich ojcem. Chodakowski nie pozwoli skrzywdzić Szymka i Mai. - Tylko ich dobro się teraz dla mnie liczy! I jeśli o to chodzi, możesz być pewien, że będę ci patrzył na ręce - ostrzeże Radka.

Aż strach pomyśleć do czego w kolejnych odcinkach "M jak miłość" posunie się Radek względem dzieci. Izę bez większego trudu zmanipulował i omotał, ale ona zawsze była niestabilna emocjonalnie. Z rezolutnym Szymkiem na pewno nie pójdzie mu tak łatwo!

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze