M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Nowy dziadek dzieci Kingi i Piotrka! Sąsiad Zduńskich zastąpi zmarłego ojca Magdy - ZDJĘCIA

2023-09-09 21:26

W 1740 odcinku "M jak miłość" w domu Zduńskich pojawi się nowy, zastępczy dziadek dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), który wypełni pustkę po zmarłym Wojtku Marszałku (śp. Emilian Kamiński). Mimo, że żałoba po śmierci Wojtka jeszcze nie minie, to najmłodsi Zduńscy będą potrzebowali kogoś, kto zmniejszy ich smutek. Następcą Marszałka w roli dziadka w 1740 odcinku "M jak miłość" będzie sąsiad z Deszczowej, którego na długo przed odejściem Wojtka połączyła ze Zduńskimi wyjątkowa więź. Co na to Magda (Anna Mucha)? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Po śmierci Wojtka Marszałka w 1740 odcinku "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka nie będzie już tak, jak dawniej. Tragiczne wydarzenia, które spadły na Zduńskich, zawał serca Piotrka (Marcin Mroczek), niespodziewanie odejście męża Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć), ojca Magdy, który dla Kingi także był jak drugi ojciec, sprawią, że jeszcze długi czas rodzina się nie pozbiera. Ale życie toczy się dalej.

Dzieci Zduńskich, które mocno przeżyły stratę ukochanego dziadka, będą w 1740 odcinku "M jak miłość" potrzebowały kogoś, kto zastąpi Wojtka. Nieoczekiwanie z pomocą przybędzie sąsiad z Deszczowej, Wiesiek (Marcin Zarzeczny), przyjaciel Marszałka, a w przeszłości jego rywal, któremu spodobała się Krysia.

Jeszcze dwa lata temu w "M jak miłość" nieco upierdliwy Wiesiek pobił się z Piotrkiem i Wojtkiem, gdy napadł na Kingę, ale ten sąsiedzki spór szybko się skończył. Między Wieśkiem a Zduńskimi i Marszałkiem nastąpiło pojednanie, z czasem narodziła się przyjaźń.

W 1740 odcinku "M jak miłość" ze słów Kingi będzie wynikało, że Wiesiek mocno zaangażował się w pomoc Zduńskim przy dzieciach, żeby wyręczyć babcię Krysię, dać Filarskiej trochę wytchnienia. A jednocześnie, żeby Misiek (Aleksander Bożyk) i Lenka (Olga Cybińska) nie myśleli ciągle o śmierci dziadka. Sąsiad Wiesiek zabierze Miśka na ryby, akurat gdy w odwiedziny na Deszczową wpadną Magda z Nadią (Mira Fareniuk).

- Wiesiek bardzo nam pomaga. Uczy Lenkę matmy, zajmuje się Miśkiem. Mam wrażenie, że stara się... - wyjaśni Kinga, lecz Magda od razu jej przerwie. W 1740 odcinku "M jak miłość" córka Marszałka będzie świadoma tego, że inny mężczyzna zastępuje dziadka dzieciom Zduńskich, zajął miejsce zmarłego Wojtka. - Zapełnić lukę po moim tacie... - dokończy za przyjaciółkę. Lecz Zduńska od razu wyjaśni, że to nie tak. - Ale się nie da...

To nie do końca prawda, bo w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Wiesiek idealnie wczuje się w rolę nowego dziadka dzieci Kingi i Piotrka. Stanie się ważną częścią rodziny Zduńskich, będzie częstym gościem w ich domu.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze