M jak miłość, odcinek 1608: Napad na Kingę! Brutalny sąsiad pobije żonę Piotrka - WIDEO

i

Autor: Materiały Prasowe TVP M jak miłość, odcinek 1608: Napad na Kingę! Brutalny sąsiad pobije żonę Piotrka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1608: Napad na Kingę! Brutalny sąsiad pobije żonę Piotrka - WIDEO

2021-10-19 21:43

Napad na Kingę (Katarzyna Cichopek) w 1608 odcinku "M jak miłość" skończy się tragicznie! Piotrek (Marcin Mroczek) straci nad sobą panowanie i dojdzie do ostrej bójki między nim a okrutnym sąsiadem! Mężczyzna w 1608 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Zduńską i zacznie ją obrzydliwie wyzywać! Będzie agresywny i obrazi kobietę do tego stopnia, że Piotrek nie powstrzyma się i rzuci się na niego z pięściami! W domu Zduńskich wywiąże się prawdziwa jatka, która nie skończy się dobrze. Chyba nikt nie widział Piotrka w takim szale!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1608 odcinku "M jak miłość" w domu Zduńskich dojdzie do karczemnej awantury. Zazwyczaj spokojny i opanowany Piotrek straci nad sobą panowanie. Wszystko za sprawą psa Sapera, którego on i Kinga przygarnęli do siebie jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość". Uratowali wtedy zwierzę, które okrutny sąsiad przywiązał do drzewa. Spłoszony psiak potrzebował pomocy i właśnie u Zduńskich znalazł ciepłe schronienie. Misiek (Olek Bożyk) zakochał się w czworonożnym przyjacielu od pierwszego wejrzenia, a wkrótce właśnie za sprawą Sapera wywiąże się afera. W 1608 odcinku "M jak miłość" piesek zniknie i nie będzie po nim śladu. Do czasu, bo bystry Piotrek przeprowadzi śledztwo i odkryje okrutną prawdę o zniknięciu psiaka. 

Zobacz napad na Kingę i wielką aferę u Zduńskich w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 1608 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że to sąsiad Wiesiek porwał Sapera i żąda zapłaty za oddanie psa. Niepoważny sąsiad wpadnie do domu Kingi i Piotrka i zacznie robić aferę. Napadnie na Zduńską i obrazi ją w haniebny sposób. Tego Piotrek nie wytrzyma i od słowa do słowa mężczyźni zaczną się bić! Zduński stanie w obronie żony, bo nie będzie mógł znieść, że parszywy typ pozwala sobie na takie słowa wobec jego żony. Mało tego, będzie na tyle bezczelny, żeby ich szantażować wykorzystując niewinne zwierzę, któremu ci pomogli! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

Kinga w 1608 odcinku "M jak miłość" będzie bezradna wobec obrzydliwego postępowania sąsiada, a Piotrek nie wytrzyma emocji. Chyba nikt nie widział go w takim szale! Prawnik straci nad sobą panowanie i będzie zawzięcie bronił rodziny. Czy to jednak oznacza, że Saper wróci do Zduńskich? Póki co nie są znane losy niewinnego psiaka, a Misiek będzie zrozpaczony po utracie przyjaciela. Piotrek zrobi jednak wszystko, by syn odzyskał zwierzę, które tak pokochał. Dawno nikt nie widział takich zajść u Zduńskich, którzy na ogół wiodą poukładane życie. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze