M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Zaskakująca reakcja Krystyny na wieść, że Jagoda jest córką Staszka - ZDJĘCIA

2023-03-24 20:59

W 1721 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) dowie się, że Jagoda (Katarzyna Kołeczek) jest jego córką. Wyniki badań DNA potwierdzą, że to właśnie Staszek, z którym matka Jagody, nieżyjąca już Alicja, blisko 40 lat temu miała krótki, wakacyjny romans w czasie pielgrzymki, jest jej biologicznym ojcem. Tym samym w 1721 odcinku "M jak miłość" życie Popławskiego i jego żony Krystyny Banach (Dorota Chotecka_Pazura) wywróci się do góry nogami. Jak Krystyna zareaguje na wieść, że mąż ma dorosłą córkę? Czy przyjmie Jagodę do rodziny? A może wręcz przeciwnie, stanie się zazdrosna o ich wyjątkową więź? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1721 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Jagoda pokaże Staszkowi wyniki badań DNA, które potwierdzą, że to właśnie on jest jej biologicznym ojcem. Przez całe życie matka Alicja okłamywała Jagodę w sprawie ojca. Dlatego dorastała w przekonaniu, że jej ojciec pochodził z Gdyni, że zmarł zaraz po jej narodzinach, dlatego nigdy go nie poznała i nie może pamiętać. Gdyby nie wujek Józef Modry (Stefan Friedmann), Jagoda dalej by nie wiedziała czyją naprawdę jest córką. Kilka miesięcy temu w "M jak miłość" dzięki Józefowi poznała wielką tajemnicę matki, która zakochała się w chłopaku z Grabiny podczas pielgrzymki w 1984 roku. I wtedy zaszła w ciążę. Jakiś czas temu Staszek przyznał się Jagodzie, że miał romans z Alicją, ale ich związek trwał krótki, zaledwie przez jedne wakacje.

Pamiętnik Alicji w 1721 odcinku "M jak miłość" odsłoni kulisy jej romansu ze Staszkiem. Skryta matka Jagody nigdy nikomu, nawet bratu Józefowi, nie powiedziała, jak bardzo kochała Popławskiego. Kiedy jednak odkryła, że jest z nim w ciąży, uciekła z Grabiny. Wyszła za mąż za swojego ówczesnego chłopaka. Urodziła córkę, której nie wyznała prawdy o ojcu.

Jednak w 1721 odcinku "M jak miłość" Staszek i Jagoda nie będą już mieli żadnych wątpliwości, że łączy ich więzy krwi. Nie bez przyczyny od początku znajomości połączyła ich szczególnie bliska więź. Mimo całej sympatii dla Jagody, Popławski na widok wyników badań DNA aż zblednie. Przez chwilę nie będzie wiedziała jak się zachować, co powiedzieć. Wreszcie poprosi Jagodę o pozwolenie, by mógł ją przytulić. Po raz pierwszy jak ojciec córkę.

Świadkiem tej sceny w 1721 odcinku "M jak miłość" będzie Krystyna. Żona Staszka ani przez moment nie czuła zazdrości, gdy Popławski wspominał miłość do Alicji, gdy rozmawiał na jej temat z Jagodą. Jaka będzie reakcja Krystyny na widok męża w objęciach z dorosłą córką? Wzruszy się i pozwoli im być razem w tej ważnej chwili. Krystyna to kobieta o dobrym sercu, więc od razu przyjmie Jagodę do rodziny. Jej syn Kamilek (Miłosz Kwiecień) będzie miał teraz przybraną siostrę.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze