M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Staszek przyzna się Jagodzie do romansu z jej matką! Alicja wmówiła mu, że ma dziecko z innym - ZDJĘCIA

2023-02-13 20:07

W 1713 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) wreszcie powie Jagodzie (Katarzyna Kołeczek), że miał romans z jej matką Alicją! Początkowo policjant nie chciał mącić w głowie siostrzenicy Józefa Modrego (Stefan Friedmann), wracać do przeszłości. Ale przypadkowe spotkanie z Jagodą w 1713 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Staszek przyzna się Jagodzie jak latem 1984 roku zakochał się w Alicji podczas wakacji, a potem po pielgrzymce nagle się rozstali. Wyjdzie na jaw, że matka Jagody długi czas nie chciała wrócić do Grabiny. A kiedy po latach przyjechała z córką, wmówiła Staszkowi, że ma dziecko z innym mężczyzną. Prawda okaże się jednak inna.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Staszka z matką Jagody w 1713 odcinku "M jak miłość" przestanie być tajemnicą! Popławski zdecyduje się na powrót do bolesnej przeszłości, wakacji 1984 roku gdy spotkał się z Alicją Modry, z którą przeżył krótkie miłosne uniesienia. Oczywiście Staszek nie będzie miał pojęcia, że jest ojcem Jagody. Ona także wykluczy taką możliwość, skoro badania DNA wykazały brak zgodności genetycznej. Mimo to w 1713 odcinku "M jak miłość" Jagoda poczuje, że Staszek jest jej dziwnie bliski. Policjant również dojdzie do wniosku, że nie ma sensu dłużej ukrywać przed Jagodą, że nieżyjąca już Alicja była jego pierwszą wielką miłością. - Wiesz, że dobrze znałem twoją mamę? Jesteś do niej bardzo podobna - zauważy Staszek.

Staszek w 1713 odcinku "M jak miłość" powie Jagodzie o miłości do jej matki Alicji

- Wiem. I wiem, że się znaliście... - stwierdzi siostrzenica Józefa Modrego (Stefan Friedmann). W odpowiedzi Staszek w 1713 odcinku "M jak miłość" przyzna, że bardzo dobrze znał Alicję. Zdecyduje się także przybliżyć Jagodzie kulisy ich romansu sprzed lat. Choć nie będzie to dla niego łatwe, bo Alicja bardzo go kiedyś zraniła.

- Byliśmy młodzi i to była taka typowa wakacyjna znajomość. Spotykaliśmy się, spędzaliśmy razem czas. Ale chyba nie byłem dla twojej mamy kimś ważnym... - Dlaczego tak uważasz? -  Jagodę w 1713 odcinku "M jak miłość" zdziwią słowa Staszka, bo przecież słyszała od wujka Józefa jak jej matka kochała chłopaka z Grabiny, znalazła nawet zdjęcie Alicji podpisane na odwrocie "Kochanemu S."

Ale Staszek w 1713 odcinku "M jak miłość" przedstawi Jagodzie inną wersję tej historii - Alicja, która już wtedy była w ciąży, nagle go zostawiła bez słowa wyjaśnienia.

Matka Jagody w "M jak miłość" wmówiła Staszkowi, że zaszła w ciążę z innym

- Wyjechała i już nigdy się do mnie nie odezwała. A ja chyba straciłem wtedy dla niej głowę. Dlaczego jej nie szukałem? Nie chciałem się narzucać. Miałem nadzieję, że któregoś dnia wróci do Grabiny. I faktycznie wróciła kilka lat później, z tobą.  Zrozumiałem, że poznała innego mężczyznę, założyła z nim rodzinę. Tak więc temat zamknięty. Chociaż powiem ci szczerze długo żałowałem, że nam się z Alicją nie ułożyło... - wyzna Staszek, który w 1713 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie miał pojęcia, że Jagoda jest jego córką. Uwierzył bowiem Alicji, że zaszła w ciążę z innym mężczyzną.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze