M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Artur zaskoczy Marysię nagłym powrotem z Monachium. Wystawi Ewę Kalinowską, która chciała go uwieść - ZDJĘCIA

2023-02-09 9:16

W 1713 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) sprawi Marysi (Małgorzata Pieńkowska) wielką niespodziankę. Bez zapowiedzi wróci ze szkolenia w Monachium, z konferencji lekarzy, na której będzie towarzyszył Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth). Wspólniczka Artura sporo będzie obiecywała sobie po tym służbowym wyjeździe. Podstępna Ewa ubzdurała sobie już dawno, że skusi Rogowskiego do zdrady, odbierze Marysi męża, tak jak jej kiedyś odebrano ukochanego. Ale plan Kalinowskiej nie powiedzie się! Zakochany Artur w 1713 odcinku "M jak miłość" po powrocie do Marysi nie będzie miał nic do ukrycia. Tylko czy Ewa tak łatwo odpuści? Sprawdź, co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia i Artur w 1713 odcinku "M jak miłość" znów będą razem, a Ewa Kalinowska nie zdoła rozdzielić Rogowskich na dłużej! Choć zagrożenie nie minie, bo opętana chorą zazdrością wspólniczka Artura postanowiła zdobyć go za wszelką cenę, to jednak szkolenie lekarzy w Monachium nie skończy się zdradą Rogowskiego. Zapatrzony w swoją żonę Artur, zakochany w Marysi bez pamięci nie będzie zwracał uwagi na Ewę, która spróbuje różnych sztuczek, żeby go uwieść.

Artur w 1713 odcinku "M jak miłość" nie zdradzi Marysi z Ewą!

Służbowa delegacja Artura w 1713 odcinku "M jak miłość" dobiegnie końca nieco wcześniej i stęskniony wróci do Grabiny do ukochanej Marysi. W pewnym momencie Rogowski uzna, że pobyt w Monachium nie ma większego sensu. Co więcej, towarzystwo Ewy zacznie mu działać na nerwy. Bo Kalinowska, która upatrzyła sobie Artura na swojego kochanka, stanie się wobec niego coraz bardziej natrętna.Nic więc dziwnego, że Rogowski w 1713 odcinku "M jak miłość" jeszcze przed zakończeniem szkolenia opuści Monachium.

Rogowski da Marysi w 1713 odcinku "M jak miłość" dowód miłości

Powrót Artura będzie dla Marysi w 1713 odcinku "M jak miłość" sporym zaskoczeniem. Mimo, że nie będzie miała powodów, by martwić się, że Ewa Kalinowska wykorzysta okazję i zbliży się do jej męża, to odetchnie z ulgą, że Rogowski już nie będzie spędzał ze wspólniczką czasu sam na sam. Kolejny raz Artur udowodni Marysi, że dla niego liczy się tylko ona, że kocha ją bezgranicznie i żadna inna kobieta nie ma z nią szans. Małżonkowie pójdą na romantyczny spacer po Grabinie, w blasku zachodzącego słońca.

Wiele lat temu w "M jak miłość" Rogowski zdradził żonę, popełni błąd, którego długo żałował, który źle się dla niego skończył, bo kochanka Teresa (Dominika Łakomska) chciała zabić Marysię, spowodowała groźny wypadek, po którym Artur został sparaliżowany. Wydaje się więc, drugi raz Rogowski nie dopuści się zdrady.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze