M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Jagoda odbierze wyniki badań DNA Staszka! Tadeusz zauważy błąd? - ZDJĘCIA

2023-02-14 21:14

W 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) przeżyje ogromne rozczarowanie, kiedy dostanie wyniki DNA Staszka (Sławomir Holland), które wykażą, że nie jest jej ojcem! Wciąż będzie nieświadoma, że przez pomyłkę wysłała do laboratorium próbkę niewłaściwej osoby, nie Staszka, ale jego pasierba, Kamilka (Miłosz Kwiecień), syna Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Tylko Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) w 1709 odcinku "M jak miłość" zwróci Jagodzie uwagę, że mógł wystąpić jakiś błąd. W dniu, w którym Jagoda dostanie dowód, że nie jest córką Staszka, on zauważy jak bardzo jest podobna do swojej matki Alicji, z którą kiedyś miał romans. Czy wreszcie wyda się, że Staszek jest ojcem Jagody? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" nastąpi ciąg dalszy fatalnej pomyłki Jagody z próbkami DNA do testów na ojcostwo Staszka Popławskiego! Siostrzenica Józefa Modrego (Stefan Friedmann) od dawna szuka biologicznego ojca, który mieszka w Grabinie i który latem 1984 roku miał romans z jej matką Alicją. Ze starego zdjęcia Alicji z tajemniczym chłopakiem z gitarą z pielgrzymki wynika, że to mógł być Staszek. Rozpoznała go na tym zdjęciu sprzed lat nawet żona Krystyna, ale Jagodzie zabrakło odwagi, żeby zapytać Staszka wprost czy znał Alicję, czy był z jej matką na pielgrzymce. Dlatego wykradła szczoteczkę do zębów z domu Krystyny i Staszka do badań DNA. Nie wiedząc, że wzięła szczoteczkę Kamilka.

Niestety Jagoda w 1709 odcinku "M jak miłość" upewni się dzięki badaniom DNA, że Staszek nie jest jej ojcem. Mimo, że czuje dziwną więź łączącą ją z Popławskim, że podczas każdego spotkania dostrzega w nim bliskiego jej sercu człowieka. - Załączone próbki nie wykazują zgodności DNA... Czyli Staszek jednak nie jest moim ojcem - powie zrezygnowana kiedy w 1709 odcinku "M jak miłość" w obecności Tadeusza otworzy kopertę z laboratorium.

- A to jest pewne badanie? - zasugeruje Tadeusz, który w 1709 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że mogło dojść do pomyłki. - Stuprocentowo. Szkoda, byłam przekonana, że to on. Już się nawet przyzwyczaiłam do tej myśli - doda Jagoda, a Tadeusz uświadomi ukochanej, że nie było żadnej gwarancji, że chłopak ze zdjęcia Alicji to właśnie Staszek, że to jemu podarowała swoje zdjęcie z młodości podpisane "Kochanemu S." - Chciałaś znać prawdę, to znasz.

- Tak wiem, tylko jakoś mi tak przykro. Wiesz, ja myślałam, że odnalazłam swoją rodzinę...

- Bo odnalazłaś. Nie czujesz tego? - Tadeusz w 1709 odcinku "M jak miłość" spojrzy na Jagodę z miłością, bo tego dnia postanowi pójść o krok dalej i zamieszkać z ukochaną. - Masz rację. Czuję, że jestem w domu - stwierdzi Jagoda, która w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nie przestanie szukać ojca. Kolejnym podejrzanym stanie się mąż Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), Robert Żak (Krzysztof Tyniec).

Tymczasem w 1709 odcinku "M jak miłość" Staszek przyzna Krystynie, że wiele lat temu był związany z Alicją, że Jagoda o tym nie wie, ale widząc siostrzenicę Modrego dostrzega w niej dawną miłość.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze