M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Staszek wyzna prawdę o romansie z matką Jagody. Zaprze się, by córka Alicji nie dowiedziała się co ich łączyło - ZDJĘCIA

2023-02-10 8:48

Staszek (Sławomir Holland) przerwie milczenie! W 1709 odcinku "M jak miłość" wreszcie zacznie opowiadać historię romansu z matką Jagody (Katarzyna Kołeczek). To Krysi (Dorota Chotecka-Pazura) wyzna prawdę o relacji z Alicją, z którą połączyło go krótkie, ale płomienne uczucie. Popławski będzie żył w przekonaniu, że Jagoda nie ma pojęcia o jego romansie z jej matką, a przecież siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) usilnie stara się odnaleźć biologicznego ojca i jest niemal pewna, że to właśnie Staszek!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Staszek przyzna się do romansu z matką Jagody i opowie Krysi szczegóły w 1709 odcinku "M jak miłość". Jagoda podejrzewa Popławskiego o bycie jej biologicznym ojcem, na co wskazują zebrane przez nią i Tadeusza dowody. Jest to m.in. fotografia z dawnych czasów, na której widnieje Alicja w towarzystwie Staszka, a przynajmniej łudząco podobnego do niego mężczyzny. Popławski nie wie jednak, że siostrzenica Modrego ukradła szczoteczkę do zębów z domu Krysi i oddała ją do badań. Szkoda tylko, że wyniki nie okażą się spójne, bo Jagoda nie ma pojęcia, iż przedmiot należy do Kamila (Miłosz Kwiecień), a nie policjanta.

- Cały dzień jesteś jakiś taki zamyślony - zauważy Krysia w 1709 odcinku "M jak miłość". - To dzisiejsze spotkanie z Jagodą przypomniało mi stare czasy - przyzna Staszek. - Chyba ci nie mówiłem, ale mama Jagody, Alicja, my byliśmy kiedyś razem. Dawne czasy. To już nie historia tylko prehistoria. Jagoda jest niezwykle podobna do Alicji - wyzna Popławski, a Krysia zainteresuje się, czy siostrzenica Modrego w ogóle wie, że on i Alicja mieli romans. Staszek wyjdzie z przekonania, że moda kobieta pewnie nie ma o tym pojęcia. Bardzo się myli. - (...) Alicja wyjechała, związała się z kimś innym, nie mieliśmy potem kontaktu - wyzna szczegóły Popławski. Na szczęście Krysia nie okaże zazdrości, a wsparcie. 

Staszek nie powie Jagodzie o romansie z jej matką w 1709 odcinku "M jak miłość"

- Dzisiaj w ciągu dnia zastanawiałem się, czy nie powiedzieć jej o Alicji... Pomyślałem sobie, co będę jej w głowie mieszał. Było, minęło - skwituje Staszek w 1709 odcinku "M jak miłość" i nie będzie wiedział, że Jagoda jeszcze tego samego dnia odczyta wyniki badań DNA. - Jakoś tak mi przykro, wiesz, ja myślałam, że odnalazłam swoją rodzinę... - zwierzy się Jagoda Tadeuszowi po tym, jak dowie się, że wyniki badań nie wykazały powiązania ze Staszkiem. Jaka okaże się prawda? Siostrzenica Modrego musiałaby podać do badań prawdziwą próbkę genu Staszka, a on musiałby powiedzieć jej całą prawdę o Alicji. Ta sprawa jeszcze się nie zakończy. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze