M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Fatalna pomyłka Jagody w sprawie ojca. Wykradnie do badań próbkę DNA, ale nie Staszka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-30 9:39

W 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) będzie niemal pewna, że Staszek Popławski (Sławomir Holland) to jej prawdziwy ojciec. Za dużo będzie zbiegów okoliczności świadczących o tym, że to Staszek jest chłopakiem z gitarą ze zdjęcia matki Jagody, nieżyjącej już Alicji sprzed lat z pielgrzymki, na której się zakochała. Do tego w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda pozna pierwszą literę imienia ojca - "S". Podczas odwiedzin u Staszka zauważy, że on też cierpi na alergię na pewne owoce. Żeby mieć pewność Jagoda zabierze próbkę DNA z do badań na ojcostwo. Tyle tylko, że dojdzie do fatalnej pomyłki. Sprawdź co się wydarzy, zobacz ZDJĘCIA z 1704 odcinka "M jak miłość" i ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dla Jagody w 1704 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Staszek Popławski jest jej ojcem. Skąd ta pewność? Nie dość, że Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) rozpozna Staszka na zdjęciu z pielgrzymki z czerwca 1984 roku z nieżyjącą już matką Jagody, to jeszcze Józef Modry (Stefan Friedmann) pokaże siostrzenicy inne zdjęcie Alicji. Na odwrocie fotografii z maja 1984 roku będzie dedykacja - "Kochanemu S." Jagoda nie uwierzy w taki zbieg okoliczności. Zwłaszcza, że w 1704 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Staszek, tak jak ona, ma alergię na owoce kiwi.

Wspierana przez Tadeusza w 1704 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Staszka i Krystynę w ich domu, żeby zapytać wprost, czy Popławski znał jej matkę, czy jest mężczyzną ze zdjęcia Alicji. W ostatniej chwili jednak stchórzy, zabraknie jej odwagi, by szczerze porozmawiać ze Staszkiem. Zamiast tego wybierze szalone rozwiązanie - ukradnie z łazienki szczoteczkę do zębów do badań DNA.

Tyle tylko, że Jagoda w 1704 odcinku "M jak miłość" pomyli się i weźmie nie szczoteczką Staszka, tylko Kamilka (Miłosz Kwiecień), syna Krystyny! Jeszcze tego samego dnia zabezpieczy próbę, wyślę zlecenia na testy na ojcostwo, niemal pewna, że Staszek jest jej ojcem. Na wynik będzie musiała poczekać kilka dni.

Wiadomo już, że w 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda otrzyma wynik badania DNA, które wykluczą, że jest córką Staszka. Nie będzie mogło być inaczej, skoro materiał ze szczoteczki pochodził od syna Krystyny! Tymczasem Popławski wyzna żonie, że wiele lat temu miał romans z Alicją Modry, matką Jagody... Są więc duże szanse, że jest ojcem Jagody.

M jak miłość odcinek 1704 ZWIASTUN. Artur na randce z Ewą. Jagoda odnajdzie ojca?
Najnowsze