M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Jagoda znajdzie ojca?! Staszek potwierdzi, że był z jej matką na pielgrzymce? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-25 9:18

W 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) odnajdzie ojca, którym okaże się Staszek Popławski (Sławomir Holland). Śledztwo siostrzenicy Józefa Modrego (Stefan Friedmann), która oprócz zdjęcia nieżyjącej już matki Alicji z chłopakiem z gitarą z pielgrzymki sprzed lat, będzie znała tylko pierwszą literę imienia ojca, zaprowadzi ją do właśnie do Staszka. Podczas poszukiwań ojca w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda zajrzy do przychodni. Zdjęcie ojca pokaże Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Krystynie, które zauważy uderzające podobieństwo mężczyzny do swojego męża. Czy Staszek potwierdzi,że jest ojcem Jagody? Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1704 odcinku "M jak miłość" wszystko będzie wskazywało na to, że Staszek Popławski jest ojcem Jagody. Skąd takie podejrzenia siostrzenicy Modrego? Taką myśl podsunie Jagodzie kolejne zdjęcie zmarłej matki Alicji z dedykacją na odwrocie dla ukochanego mężczyzny, którego imię będzie się zaczynało na literę "S". "Kochanemu S, Alicja. 15 maj 1984 r." - przeczyta Jagoda na zdjęciu, które dostanie od wujka Józefa. Coś jednak w 1704 odcinku "M jak miłość" nie będzie się zgadzało. Bo przecież matka Jagody miała poznać jej ojca na pielgrzymce z Lipnicy na Jasną Górę dopiero w czerwcu 1984 roku. A Jagoda urodziła się w marcu 1985 roku!

Krystyna w 1704 odcinku "M jak miłość" rozpozna Staszka na zdjęciu matki Jagody z pielgrzymki

Żeby rozwiać wątpliwości Jagoda w 1704 odcinku "M jak miłość" poszuka kolejnych informacji o chłopaku z gitarą ze zdjęcia z pielgrzymki. Mimo, że ani Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), ani ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki) nie rozpoznali w nim nikogo znajomego z Grabiny, to Krystyna Popławska (Dorota Chotecka-Pazura) dostrzeże w nim swojego męża Staszka. - Ten mężczyzna w ciemnych okularach podobny jest troszeczkę do mojego Staszka... - powie Jagodzie, która w 1704 odcinku "M jak miłość" nawet nie wspomni, że on może być jej ojcem.

- Jagoda właściwie wymarzyła sobie, że to będzie Staszek. Bardzo, bardzo by chciała, żeby to był on... Jagoda poza wujkiem nie ma żadnej rodziny, więc to by oznaczało dla niej właściwie znalezienie rodziny - zapowiedziała Katarzyna Kołeczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Jagoda w 1704 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi testy DNA, które wykażą czy Staszek to jej ojciec

Dla Jagody w 1704 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że tylko badania DNA mogą potwierdzić czy faktycznie Staszek jest jej ojcem. W jaki sposób poprosi Popławskiego o próbki do testów na ojcostwo? Na pewno razem z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) odwiedzą Staszka i Krystynę w ich domu, ale Jagoda nie zdobędzie się na odwagę, by zapytać wprost o znajomość Staszka z Alicją sprzed lat. Zadziała więc podstępem i wykradnie szczoteczkę policjanta do testów na ojcostwo.

Mało tego, w 1704 odcinku "M jak miłość" Jagoda postanowi bliżej poznać Staszka, żeby wyciągnąć od niego czy to on jest tajemniczym mężczyzną, który poszedł na pielgrzymkę razem z jej matką Alicją i to z nim miała romans 9 miesięcy przed jej narodzinami. Na pewno w 1704 odcinku "M jak miłość" Staszek jeszcze nie potwierdzi, że znał Alicję i był z nią na pielgrzymce w czerwcu 1984 roku.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany