M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Jagoda odbierze wyniki badań DNA! Załamie się, że to nie Staszek - ZDJĘCIA

2023-01-26 21:34

W 1709 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.55 w TVP2) Jagoda (Katarzyna Kołeczek) dowie się, że to nie Staszek (Sławomir Holland) jest jej ojcem! Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) za plecami Popławskiego zabierze szczoteczkę do zębów i wykona badania DNA, ale nie przewidzi jednego. W 1709 odcinku "M jak miłość" ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie będzie świadoma, że wzięła do analizy złą szczoteczkę i dlatego testy na ojcostwo wyszły negatywnie! Wyniki kompletnie załamią Jagodę, gdyż wszystkie znaki na niebie będą wskazywały właśnie, że to Staszek jest jej ojcem... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda odbierze testy na ojcostwo, ale ich wynik kompletnie ją zadziwi i załamie. Siostrzenica Modrego będzie przekonana, że wyniki badań DNA będą tylko formalnością i z pewnością potwierdzą, że to Staszek jest jej biologicznym ojcem, ale rzeczywistość okaże się inna! Jak to możliwe skoro wszystkie znaki będą wskazywały, że to właśnie Popławski? Przede wszystkim Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) rozpozna swojego męża na zdjęciu z matką Jagody z pielgrzymki z 1984 roku, z kolei Józek odnajdzie w swoim albumie jeszcze jedną fotografię, na której odwrocie będzie inicjał pierwszej litery imienia mężczyzny - S. Ale to nie koniec, gdyż w 1704 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego odkryje, że Popławski ma alergię na kiwi zupełnie tak samo jak ona, zaś w jego domu odnajdzie pamiętną gitarę z fotografii! Zatem co pójdzie nie tak?

W 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda otrzyma wyniki badań DNA, do których wykorzysta szczoteczkę do zębów, zabraną z domu Krystyny i Staszka. Niestety, siostrzenica Modrego nie będzie świadoma, że zabrała nie tą szczoteczkę co trzeba, gdyż poddała badaniu tą, którą używa syn Krystyny, Kamilek (Miłosz Kwiecień), a nie Popławski, w związku z czym wynik badania po prostu będzie musiał wyjść negatywny! W 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda będzie przekonana, że testy na ojcostwo tylko potwierdzą, że to Staszek jest jej ojcem, z czego wewnętrznie ogromnie będzie się cieszyć. Jednak po otworzeniu wyników spotka się z wielkim rozczarowaniem i od razu zepsuje jej się humor, którego nie poprawi nawet przeprowadzka do ukochanego Tadeusza....

Jednak sprawa ojcostwa Jagody w 1709 odcinku "M jak miłość" wcale nie zostanie zamknięta, gdyż na jaw wyjdą nowe fakty! Staszek postanowi w końcu opowiedzieć Krysi o swojej przeszłości i pamiętnej gitarze, na której od czasu do czasu gra. Popławski przyzna się żonie, że przed laty miał romans z matką Jagody, w związku z czym to z pewnością on jest chłopakiem z gitarą na fotografii z pielgrzymki z 1984 roku i to jemu swoje zdjęcie dedykowała siostra Józka. Zatem w 1709 odcinku "M jak miłość" już wszystko będzie wskazywało na to, że Staszek jest biologicznym ojcem Jagody, jednak czy Popławski w końcu jej się do tego przyzna? Jakie dalsze działania podejmie siostrzenica Modrego? Czy tak łatwo odpuści? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze