M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Jagoda zamieszka u Tadeusza! Spełni się plan Modrego - ZDJĘCIA

2023-01-26 15:26

W 1709 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.55 w TVP2) Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) wreszcie zamieszkają razem! Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) i tak zacznie spędzać większość czasu u Kiemlicza, w związku z czym sadownik zaproponuje jej, aby w końcu się do niego przeprowadziła, ale zrobi to w zaskakujący sposób! W 1709 odcinku "M jak miłość" Tadeusz, ku wielkiej radości Józka, wręczy Jagodzie pięknie zapakowane klucze do swojego mieszkania w wyjątkowym dla nich miejscu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" Modry będzie mógł świętować, gdyż jego plan wyswatania Jagody i Tadeusza wreszcie się powiedzie! Przypomnijmy, że Józek z pomocą Barbary (Teresa Lipowska) robili wszystko, aby połączyć ze sobą młodych, jednak to wcale nie było takie proste. W pewnym momencie nestorka rodu Mostowiaków nawet zaczęła hamować Modrego, ale on nie chciał odpuszczać i wymyślał coraz to sprytniejsze intrygi, aby Jagoda i Tadeusz mogli się na siebie natknąć - od renowacji własnego ogrodu po uszkodzenie węża ogrodowego! Starania Józka wcale nie poszły na marne, gdyż młodzi faktycznie zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu razem i w końcu pojawiło się między nimi uczucie, które w 1709 odcinku "M jak miłość" przerodzi się w coś więcej i spowoduje poważny krok naprzód w ich związku!

W 1709 odcinku "M jak miłość" Tadeusz postanowi zaproponować Jagodzie, aby wspólnie zamieszkali. W końcu i tak większość czasu będą spędzali w jego domu, a u wujka jego ukochana będzie pojawiać się jedynie sporadycznie, w związku z czym tak wszystkim będzie po prostu łatwiej. W 1709 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz zdecyduje się przekazać ukochanej klucze do własnego domu, ale zrobi to w dość nietypowy sposób. Sadownik ozdobi klucze czerwoną wstążką, dzięki czemu będą wyglądały niczym prezent i zabierze Jagodę na spacer nad rzekę dokładnie w to samo miejsce, gdzie wcześniej siostrzenica Modrego znalazła jego pierścionek zaręczynowy, którego pozbył się po odejściu Oli (Justyna Karłowska). To tam Tadeusz zada jej najważniejsze pytanie!

Oczywiście, w 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda zgodzi się zamieszkać z Tadeuszem, a dobre wieści szybko się rozejdą. O przeprowadzce siostrzenicy Modrego do Kiemlicza niemal natychmiast dowiedzą się Józek i Barbara, którzy szalenie będą cieszyli się szczęściem młodych i dadzą im swoje błogosławieństwo. W 1709 odcinku "M jak miłość" Jagoda i Tadeusz będą świętować, ale miłe chwile nie potrwają długo, gdyż siostrzenica Modrego nagle szybko straci humor. Wszystko przez to, że Jagoda odbierze wyniki badań DNA, które zaprzeczą, że Staszek (Sławomir Holland) jest jej ojcem. Wówczas ukochana Tadeusza kompletnie się załamie, ale nie będzie wiedziała, że dała do analizy nie tą próbkę, co powinna...

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Najnowsze