M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Ania da się wkręcić w niebezpieczną intrygę! Bandyci odegrają się na Marcie - ZDJĘCIA

2023-03-14 9:10

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) znajdzie się na celowniku bandytów, którzy uknują intrygę jak zbliżyć się do córki Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska)! Nie bez powodu właśnie teraz, bo akurat Marta wróci do pracy w prokuraturze i zacznie prowadzić duże śledztwo przeciwko groźnym przestępcom. Dwóch z nich zaczepi Anię w 1719 odcinku "M jak miłość" na przystanku autobusowym. Jeden odegra rolę nachalnego nieznajomego, drugi "wybawcy", który ocali przed nim córkę Marty. Wszystko jednak będzie ukartowane, obaj będą w zmowie, a Ania da się złapać w pułapkę. Co się jej stanie? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1719 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nie tylko Ania w 1719 odcinku "M jak miłość", ale także Marta znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie w związku ze śledztwem, którego prowadzenia podejmie się Wojciechowska. Kiedy Marta była sędzią orzekającym w bardzo trudnych sprawach przeciwko przestępcom. Narażała przez to siebie i rodzinę. Później została adwokatem i w jej zawodowym życiu zapanował względny spokój.

Ale w 1719 odcinku "M jak miłość" podczas wizyty w Grabinie Marta zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że wróciła do prokuratury i wzięła na siebie dużą sprawę, poważne śledztwo przeciwko gangsterom. Wojciechowska nie będzie miała pojęcia, że przestępcy, których ściga, zastawią pułapkę na Anię. Nieświadoma zagrożenia 18-latka "przypadkiem" spotka na przystanku autobusowym nieznajomego chłopaka, Mariusza (Wojciech Parszewski), który stanie się wobec niej coraz bardziej natrętny. Z pomocą Ani w 1719 odcinku "M jak miłość" przyjedzie bohaterski Kris (Stanisław Kawecki), który uratuje ją z opresji. Od razu zdobędzie jej zaufanie.

Niestety w 1719 odcinku "M jak miłość" łatwowierna Ania zapomni o tym co spotkało Basię (Gabriela Raczyńska), która też zaufała nieodpowiedniemu chłopakowi, a ten okazał się zwyrodnialcem. Weźmie od Krisa numer telefonu, bo chłopak wyraźnie się jej spodoba. Po akcji z Anią będący w zmowie bandyci uznają, że poszło im aż za łatwo. Zaczną planować kolejny ruch wobec córki prokurator Wojciechowskiej. Za co będą chcieli się odegrać na Marcie? Czy skrzywdzą Anię albo jej matkę? Kto będzie stał za tą intrygą? To wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość. Marysia pokona Ewę. Nie będzie miała szans u Artura. Zedrze z twarzy Kalinowskiej szyderczy uśmieszek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze