M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Zerwane zaręczyny z Weroniką zniszczą Wernera! Zacznie pić i straci wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-28 12:58

Werner (Jacek Kopczyński) będzie wrakiem człowieka! W 1718 odcinku "M jak miłość" Adam załamie się po zerwanych przez Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zaręczynach. Myślał, że wreszcie stworzy prawdziwą rodzinę, będzie miał dziecko, o którym marzy, a tu nagle wszystko legnie w gruzach. Takich scen z Adamem w "M jak miłość" chyba jeszcze nigdy nie było! Załamany Werner pójdzie się upić i nie zrozumie, dlaczego padł ofiarą oszustwa kochanki Gryca (Marcin Bosak). Przecież chciał dobrze... Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Werner kompletnie się załamie. Nic nigdy nie dobiło go tak bardzo, jak słowa Weroniki, które przekaże mu podczas zrywania zaręczyn. Wydawałoby się, że kobieta nie ma serca, bo wrabia prawnika w dziecko, chociaż Gryc ostrzeże kolegę, że to na pewno nie z nim Weronika zaszła w ciążę. Prawnik się jednak nie posłucha, a nawet urządzi drugie oświadczyny na oczach Kamila. Kiedy zacznie żyć nadzieją, że wszystko się jakoś ułoży, że będzie miał rodzinę i dziecko, czar pryśnie.

- W takich sytuacjach, tak sobie wyobrażam, że żaden z nas mężczyzn nie dopuszcza takiej informacji do mózgu - tłumaczy Jacek Kopczyński fakt, że Werner od razu uwierzył w wieści o ciąży. - Jesteśmy przekonani, że skoro partnerka nam mówi, że to my, no to tak, to jesteśmy my. Werner idzie w to, że to jego dziecko, to będzie jego rodzina... Kupuje prezenty, musi materialnie wszystko ogarnąć, zaopiekować - dodaje aktor, tłumacząc zachowanie swojego bohatera. 

Werner w 1718 odcinku "M jak miłość" dowie się, że to nie z nim Weronika spodziewa się dziecka! Stoczy się na dno

Kłamstwa Weroniki nie będą trwały w nieskończoność. Chociaż początkowo sfałszuje wyniki badań USG, tak w 1718 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma już dłużej kłamstw. - (...) Chyba bardzo to przeżywa, że go okłamuje - mówi Ewelina Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". - Stawia go w tak fatalnej sytuacji... Nie dość, że skrzywdzi Adama, to skrzywdzi przy tym Polę - dodaje aktorka. 

Już w 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika zdobędzie się na szczerość. Zerwie zaręczyny z Wernerem, odda mu pierścionek, a on się załamie. Pójdzie pić w barze, a kiedy upoje się na całego, poszuka pomocy u Budzyńskich. Całkowicie straci nad sobą panowanie, będzie pokazywał pierścionek, który kupił dla Weroniki i nie przeżyje, że jego kolejny związek znów okazał się porażką. Mało tego, tak bardzo zapragnął być ojcem, a nic takiego w najbliższej przyszłości się nie wydarzy... Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) postarają się mu pomóc, by nie zrobił nic głupiego. 

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze