M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Kolejne oświadczyny Wernera. Zrobi to na złość Kamilowi - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-28 21:44

W 1714 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) oświadczy się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska) po raz drugi! Klęknie i wyjmie pierścionek na oczach Kamila (Marcin Bosak), tylko po to, by rozsierdzić Gryca. Każdy wie, że prawnik nie popiera związku byłej kochanki i Adama, a ten uprze się, że założy rodzinę z matką Poli (Hanna Nowosielska). Kamil w 1714 odcinku "M jak miłość" stanie się więc świadkiem ponownych, drugich już oświadczyn kolegi, co weźmie za niezłą szopkę. Jego reakcja powie wszystko.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" Werner raz jeszcze oświadczy się Weronice. I to nie w byle jaki sposób, bo w domu Kamila przy ulicy Deszczowej. Gryc stanie się świadkiem niezłej szopki w wykonaniu kolegi, który uprze się, że musi udowodnić swoją gotowość do małżeństwa z Weroniką. Po co? Ponieważ Kamil nie wierzy w ani jedno słowo byłej kochanki, doskonale wie, że to nie z Wernerem zaszła w ciążę i zna ją na tyle, by domyślić się jej kolejnych gierek. Fakt okaże się taki, że Kamil ma niemal sto procent racji, ale Adam stanie się "ślepy" na wszelkie rady, wskazówki, prośby i groźby. 

Werner spotka się z Weroniką w domu Kamila w 1714 odcinku "M jak miłość" i raz jeszcze klęknie oraz wyciągnie pierścionek zaręczynowy. Przypomnijmy, że to już drugie zaręczyny bo przecież pierwsze miały miejsce w restauracji, niedługo po tym, jak Adam dowiedział się o dziecku. - Wiadomo jakie Weronika ma stosunki z Kamilem, że one są trudne, ich relacja jest trudna - tłumaczy Ewelina Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". - Kiedy Adam oświadcza się Weronice po raz kolejny, jeszcze w domu Kamila... To jest totalne zwycięstwo Weroniki - dodaje aktorka. 

Mało romantyczne oświadczyny Adama w 1714 odcinku "M jak miłość" na oczach Kamila

- Przyszedłem ci się oświadczyć, ponownie i to w obecności tego cynicznego niedowiarka - powie Werner w 1714 odcinku "M jak miłość" i wymownie spojrzy się na Kamila. Gryc nie będzie miał sił powstrzymywać go i namawiać do zmiany zdania. Spojrzy się na mało romantyczną scenę w jego własnym domu i po prostu się zaśmieje. Nie będzie dowierzał, że Adam odstawia taką szopkę, kiedy Gryc ma pewność, że to nawet nie jego dziecko!

Niebawem w "M jak miłość" okaże się, że Kamil nieźle rozszyfrował byłą kochankę. Faktycznie, Adam będzie cierpiał, bo Weronika w końcu przyzna się do kłamstw i manipulacji. Kobieta zerwie zaręczyny z Wernerem i odda mu pierścionek. Kamil nie potraktuje upadku przyjaciela jako swoje zwycięstwo. Każdemu będzie szkoda, że Weronika kolejny raz nie popisała się przed bliskimi. 

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze