M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Weronika zerwie zaręczyny! Odda pierścionek Wernerowi i przyzna się do wszystkich kłamstw - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-28 11:03

To koniec kłamstw w "M jak miłość"! Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zerwie zaręczyny z Adamem (Jacek kopczyński) w 1718 odcinku "M jak miłość"! Odda pierścionek prawnikowi i przyzna się do manipulacji, kłamstw i zmyślonych historii. Świat Wernera legnie w gruzach, bo przecież po początkowym szoku, koniec końców będzie wyczekiwał narodzić dziecka, które nigdy nie było jego. W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika pierwszy raz od dawna postawi na szczerość, ale ta złamie serce Adama. Werner zrozumie, że był tylko pionkiem w grze byłej kochanki Gryca (Marcin Bosak) i to go dobije.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Weronika chociaż wyrachowana i podła, w 1718 odcinku "M jak miłość" odkryje w sobie pokłady uczciwości i tak właśnie dojdzie do wniosku, że Adam nie zasługuje na szereg kłamstw i manipulacji. Wie dobrze, że Werner oświadczył się jej, bo mu nagadała, że spodziewa się jego dziecka. Była kochanka Gryca faktycznie przez jakiś czas w "M jak miłość" spróbuje utrzymać to kłamstwo, udawać, że jest w ciąży z prawnikiem, wręczy mu nawet dowód w postaci badania USG, ale przyjdzie dzień, kiedy i ona nie będzie umiała spojrzeć sobie w twarz i zadecydować o ślubie z prawnikiem. Domyśli się, że poślubienie dobrego i szczerego Adama oraz pozwolenie mu nadal myśleć, że to on jest ojcem dziecka, byłoby bardzo niesprawiedliwe.

- Weronika jest mamą Poli, w której Werner jest zakochany na śmierć, to jest chyba jedyna miłość Wernera - tłumaczy Jacek Kopczyński w "Kulisach M jak miłość". - Myślę, że to jest klucz do Wernera, który szuka miłości, szuka rodziny... - dodaje aktor. 

- Weronika od początku wie, że Adam jest wspaniałym i dobrym człowiekiem i im więcej z nim spędza czasu i widzi, jak wspaniale się zajmuje nią, no to myślę, że w jej sercu pojawiają się prawdziwe, dobre emocje - tłumaczy Ewelina Kudeń-Nowosielska. 

Weronika przestanie kłamać i udawać. W 1718 odcinku "M jak miłość" zerwie zaręczyny z Adamem

Weronika pokaże w końcu ludzką twarz. Niebawem w "M jak miłość" zrozumie, że nie może dalej zwodzić i oszukiwać Adama, który tak angażuje się w opiekę nad nią i Polą oraz nienarodzonym dzieckiem. 

- (...) Chyba bardzo to przeżywa, że go okłamuje - kontynuuje swoją wypowiedź Ewelina Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". - Stawia go w tak fatalnej sytuacji... Nie dość, że skrzywdzi Adama, to skrzywdzi przy tym Polę - podsumowuje smutno aktorka. 

Wiadomo już, że w 1718 odcinku "M jak miłość" była kochanka Gryca ściągnie z palca pierścionek i odda go niedoszłemu mężowi. - Żartujesz, prawda? - zapyta się zszokowany Adam, ale to niestety nie będzie żaden żart. Prawnik kompletnie się załamie, zacznie się upijać, bo myśli, że wreszcie założy rodzinę, że wreszcie będzie miał się kim zająć, zniknie raz na zawsze. Weronice też wcale nie będzie łatwo, bo po okazanej szczerości, zostanie sama i mocno się rozpłacze z żalu u smutku. 

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Najnowsze