M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Zaręczyny Weroniki i Wernera. Adam wyciągnie pierścionek i zostanie przyjęty! - ZDJĘCIA

2023-01-31 15:24

To naprawdę się wydarzy! W 1710 odcinku "M jak miłość" kochliwy i niezdecydowany Werner (Jacek Kopczyński) oświadczy się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Spotkają się w restauracji, a Adam spojrzy na piękny pierścionek, który zakupi dla byłej kochanki Gryca (Marcin Bosak). Prawnik będzie przekonany, że niebawem urodzi się jego pierwsze dziecko, bo Weronika pokaże mu pozytywny test ciążowy. Właśnie ten fakt skłoni go do uroczystych oświadczyn w 1710 odcinku "M jak miłość". Szkoda tylko, że nie zna całej prawdy.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Werner oświadczy się Weronice w 1710 odcinku "M jak miłość". Adam podejmie śmiałą decyzję, a skłoni go do tego fakt, że wkrótce w "M jak miłość" Weronika pokaże mu pozytywny test ciążowy. Co prawda, ona i prawnik spędzą ze sobą namiętną noc, co skrzętnie zaplanuje kobieta, ale to nie z Adamem zajdzie w ciążę. Była kochanka Kamila będzie wiedziała o dziecku zanim dojdzie do zbliżenia z Wernerem, ale prawdziwy ojciec wyrzeknie się jej i maluszka. Dlatego właśnie Weronika postanowi wrobić Adama w ojcostwo, bo przecież bogaty prawnik to dla niej idealna partia. 

Werner kupi pierścionek i poprosi Weronikę o rękę w 1710 odcinku "M jak miłość" 

Adam przemyśli swoje życie, porozmawia nawet z Kingą (Katarzyna Cichopek), która doradzi mu śmiały krok i zwróci uwagę na fakt, że mężczyzna od dawna myślał o założeniu rodziny. Nie da się ukryć, że Adam nie miał szczęścia w miłości, a kolejne relacje kończyły się niepowodzeniem. Niestety i "związek" z Weroniką nie oprze się na miłości i szczerości. Werner w 1710 odcinku "M jak miłość" zaprosi kobietę do restauracji i spojrzy na granatowe pudełeczko oraz zakupiony pierścionek. Poprosi byłą kochankę Gryca o rękę i zostanie przyjęty. Nic dziwnego, skoro kobieta właśnie na to liczyła, że uda jej się usidlić prawnika i mieć zapewniony byt. 

Czy Adam zorientuje się wreszcie, że jest wykorzystywany? Jeśli doszłoby do ślubu Wernera i Weroniki, prawnik może się nieźle zdziwić, że został wykorzystany do celów kobiety. Póki co wiadomo, że w 1710 odcinku "M jak miłość" dojdzie do zaręczyn, a bliscy pary mogą się bardzo zdziwić, że Adam aż tak wybiega w przyszłość. Ta sytuacja nie spodoba się zapewne Kamilowi, który od początku ostrzegał kolegę przed cwaną kochanką, z którą ma dziecko. Wygląda na to, że Pola (Hanna Nowosielska) doczeka się braciszka lub siostrzyczki, ale niestety to nie będzie dziecko Wernera. Póki co Adam nie będzie miał tej świadomości. 

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze