M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Kinga poprze związek Weroniki i Wernera. Nakłoni go do miłości z kochanką Gryca - ZDJĘCIA

2023-01-30 12:54

Kinga (Katarzyna Cichopek) w 1708 odcinku "M jak miłość" poprze związek Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i Wernera (Jacek Kopczyński). Adam jeszcze nie wie, że zostanie wrobiony w wielki przekręt, a matka Poli (Hanna Nowosielska) niczego się nie nauczyła i chce go wrobić dla własnych korzyści! Zduńska w 1708 odcinku "M jak miłość" sama popchnie prawnika w ręce byłej kochanki Gryca (Marcin Bosak), nie widząc, jakie konsekwencje to za sobą niesie. Werner za namową Kingi odważy się wejść w stały związek, ale jedna wiadomość sprawi, że zemdleje!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Werner zwróci się o poradę do żony Piotrka (Marcin Mroczek), bo po seksie z Weroniką będzie tak skołowany, że nie da rady podjąć decyzji, czy faktycznie mógłby związać się z byłą kochanką Gryca. Adam zwierzy się Kindze, że ma pewne wątpliwości, czy w ogóle powinni być razem. Niezdecydowanie spowoduje, że Adam w 1708 odcinku "M jak miłość" poprosi o pomoc Kingę. 

- Mam kłopot... Bo widzisz, nie wiem, jak to się stało, ale wplątałem się w ognisty romans - cytuje słowa prawnika portal światseriali.interia.pl. Zduńska nie zdziwi się tą informacją, bo przecież kolega często wplątuje się w dziwne znajomości. - Tylko, że... widzisz... Pewną nowością jest to, że chodzi o Weronikę, mamę Poli - wyjaśni Werner, a Kinga aż się skrzywi. Kamil nie popiera spotykania się byłej kochanki z kolegą i każdy o tym wie. - Właśnie. I teraz sytuacja jest patowa... Boję się powiedzieć o tym Anicie, nie mówiąc już o Kamilu, który prawdopodobnie mnie zabije - wyzna Adam. 

Werner będzie przekonany, że Weronika poprosi go o związek. Ona w 1708 odcinku "M jak miłość" pokaże mu test ciążowy

Adam tego samego dnia miałby spotkać się z Weroniką, dlatego najpierw będzie wolał przegadać wątpliwości z Kingą. Oboje nie domyślą się prawdziwego celu spotkania prawnika z matką Poli. 

- Weronika, chce się ze mną spotkać, zaraz tu przyjdzie. A co będzie, jeśli ona zechce czegoś poważniejszego? A ja tak mam, że od razu wpadam w panikę i nie wiem, co robić, bo z jednej strony miałbym gotową rodzinę i Polę, którą już przecież kocham... Z drugiej strony jestem wolnym ptakiem i gdyby Weronika chciała wyłączności, to nie wiem, czy dałbym radę... - wykrztusi z siebie Adam, a Kinga zacznie go uspokajać.

- Adaś, skarbie... Straszny z ciebie osioł... Na okrągło marudzisz, że chcesz mieć rodzinę, że marzysz o stabilizacji, o tej samej kobiecie u boku i teraz, kiedy masz na to wszystko szansę, zaczynasz panikować? - zapyta się Kinga i zagrzeje kolegę do walki o uczucie, o związek. 

- Bo to nie jest dobry moment... Dom wciąż jest w remoncie, bo pogoniłem kolejną ekipę partaczy... i... No sama wiesz, że żyję jak rasowy singiel, w wynajętej kawalerce, w centrum miasta - doda Adam, ale Zduńska nie przyjmie tłumaczeń. Uzna, że Adam musi dorosnąć, a on koniec końców przyzna koleżance rację. 

- Wiesz, jak tak cię słucham to przyznaję, że coś jest na rzeczy... Może czas najwyższy wziąć na klatę jakiś trwały związek? - rzuci Werner, a kiedy w 1708 odcinku "M jak miłość" spotka się z Weroniką, mina mu zrzednie. Matka Poli pokaże mu test ciążowy i oznajmi, że spodziewają się dziecka. Werner zemdleje z wrażenia, bo nie na taką okoliczność będzie przygotowany. On i Kinga póki co nie dowiedzą się, że Weronika zaszła w ciążę nie z Adamem, a z jej innym kochankiem. 

Wielka awantura Piotrka z Wernerem na planie M jak miłość! Nie mogli sobie darować - ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze