M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Koszmarny wypadek Wernera! Na wieść o ciąży straci przytomność – ZDJĘCIA

W 1708 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) usłyszy radosną nowinę i padanie bez tchu na oczach wszystkich! Adaś od dawna marzy o własnym dziecku, ale kiedy usłyszy od Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), że właśnie został tatusiem, nie udźwignie tej radości. Jak będzie wyglądał ciąg dalszy tej historii w "M jak miłość"? Czy podłej matce Poli (Hania Nowosielska) i nieodpowiedzialnemu Wernerowi uda się stworzyć szczęśliwą rodzinę?

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Werner zobaczy test ciążowy Weroniki i usłyszy, że właśnie został ojcem. Nie będzie jednak skakał z radości, tylko padnie na ziemię nieprzytomny! Czy to nadmiar wrażeń, czy lęk przed tym, że właśnie pakuje się w związek z kobietą fatalną?

Adaś w "M jak miłość" przez lata twierdził, że marzy o dziecku. Swego czasu urządził nawet casting na matkę, ale jakoś żadnej dziewczyny nie porwała oferta Wernera. Ale trzeba przyznać, że jako wujek Poli Adam sprawdza się doskonale, w odróżnieniu od rodzonej matki córki Kamila (Marcin Bosak). Czy ta para będzie w stanie stworzyć dom i rodzinę dla nowego potomka?

Nie jest pewne, czy w 1708 odcinku "M jak miłość" Werner dowie się prawdy o swoim ojcostwie. Zobaczy wprawdzie pozytywny test kochanki, ale przecież to jeszcze o niczym nie świadczy. Weronika dała się już poznać jako kłamliwa manipulantka, może więc postanowi w ten sposób usidlić bogatego prawnika i dobrać się trwale do jego pieniędzy?

Zdradzamy: Werner odzyska przytomność w 1708 odcinku "M jak miłość", ale sprawa ojcostwa nie wyjaśni się jeszcze. Jaką drogę postępowania obierze oszalały z emocji mecenas przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: To Piotrek znajdzie gwałciciela Basi. Nie przyzna się w sądzie kto za tym stoi?

M jak miłość. Nie będzie ślubu Wernera i Laury! Zostawi go, gdy pozna straszliwą prawdę
Najnowsze