M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Jakub urządzi ślub bez wiedzy Kasi! To nie może się dobrze skończyć

2023-02-17 14:48

Już niebawem w "M jak miłość" ślub Kasi (Paulina Lasota) i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski)! Szkoda tylko, że Jakub może wszystko popsuć swoimi dziwnymi planami. Po przebytej białaczce, przeszczepie szpiku, który uratował detektywa, Jakub postara się czerpać z życia pełnymi garściami. Karski w 1715 odcinku "M jak miłość" zacznie planowanie ślubu z ukochaną, ale bez jej wiedzy! To nie pierwszy sekret, który zachowa dla siebie przed narzeczoną. Jakub z dziwnych powodów ukryje pomysł zorganizowania ceremonii przed główną zainteresowaną...

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub Karski przymierzy się do organizacji ślubu z Kasią w 1715 odcinku "M jak miłość". O dziwo, nie będzie to ich wspólna decyzja, bo Stawska nie zostanie poinformowana o wielkich planach w związku z ceremonią. Przypomnijmy, że ona i Aneta (Ilona Janyst) przygotowały już jeden ślub, który w świetle prawa i kościoła nie jest jednak ważny. Istotny jednak okazał się sam fakt, a Jakub żył w przekonaniu, że faktycznie zyskał żonę, co dodało mu energii i walki ducha do wyjścia z choroby. Prawda wyszła na jaw, na szczęście nikt do nikogo nie miał większych pretensji, a detektyw poczuł się o wiele lepiej po przeszczepie szpiku. Wygląda na to, że zagrożenie życia minęło.

Karski zacznie przygotowywać ślub w 1715 odcinku "M jak miłość" bez wiedzy Kasi

Zapewne wiele osób spodziewało się, że tą prawdziwą ceremonię Stawska i Karski przygotują wspólnie. Otóż wydarzy się inaczej, ponieważ Jakub uzna, że zacznie przygotowywać ślub bez narzeczonej... W 1715 odcinku "M jak miłość" będzie załatwiał pewne sprawy związane z nadchodzącym ślubem, ale nie wiedzieć czemu, nie poinformuje o tym ukochanej. 

To nie pierwszy sekret, który Kuba zachowa dla siebie. Jeszcze w 1711 odcinku "M jak miłość" także dojdzie do dziwnej sytuacji. Detektyw zgada się z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) by lekarz w jego imieniu obejrzał pewien motor. Olek przekaże, że poleca zakup i to świetny pomysł, ale Jakub otwarcie mu wyzna, że narzeczona nie ma pojęcia o jego planach kupna pojazdu. 

Tak więc Karski z "M jak miłość" będzie miał sporo więcej sekretów przed ukochaną niż w trakcie choroby. Ważne jednak, że zagrożenie śmiercią minie, a on z dnia na dzień będzie odzyskiwał siły i poczuje się o wiele lepiej. Oby tylko niespodzianka z planów ślubnych nie przerodziła się w aferę między nim a Kasią. 

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Najnowsze