M jak miłość

M Jak miłość, odcinek 1711: Karski będzie miał wielki sekret przed Kasią. Ona tak o niego walczyła, a Jakub nie powierzy jej tajemnicy - ZDJĘCIA

2023-02-16 15:14

W 1711 odcinku "M jak miłość" Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie już w domu, opuści szpital i powoli zacznie dochodzić do siebie po przebytym przeszczepie szpiku. Wyjdzie na jaw, że ma spory sekret przed Kasią (Paulina Lasota), która tak walczyła o jego zdrowie. To w dużej mierze dzięki niej Jakub pokonał białaczkę i na nowo może cieszyć się życiem. W 1711 odcinku "M jak miłość" detektyw nie przyzna się narzeczonej, że coś przed nią ukrywa. Sprawa będzie spora, a on wystraszy się, że Kasia nie zaakceptuje jego pomysłu.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub Karski pokona białaczkę, w 1711 odcinku "M jak miłość" będzie odpoczywał w domu i dochodził do siebie po chorobie. Nie zapomni, że to Kasia walczyła o jego powrót do zdrowia, nie opuściła go w najgorszych chwilach i robiła wszystko, byle tylko podnieść go na duchu. Stawska nie ma jednak pojęcia, że narzeczony coś przed nią ukrywa i regularnie zdzwania się z Olkiem (Maurycy Popiel), by dogadywać szczegóły. W 1711 odcinku "M jak miłość" Jakub będzie zbyt słaby, by samemu zrealizować pewien plan, dlatego pomoże mu Chodakowski. Wpadnie z wizytą do Karskiego, ale lekarz nie przewidzi, że jest śledzony przez Iwonę (Hanna Śleszyńska) i Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska), które pomyślą, że przyłapują go na zdradzie...

Jakub przestraszy się rekacji Kasi na swoją tajemnicę w 1711 odcinku "M jak miłość"

Z rozmowy Olka z Jakubem wyniknie, że detektyw przymierza się do kupna motoru, o czym za nic nie chce powiedzieć Stawskiej. Wie dobrze, że kobiecie nie spodoba się ten pomysł. Jeszcze niedawno leżał w szpitalu, a teraz znów miałaby drżeć o jego bezpieczeństwo? Karski przewidzi, że kupno motoru może wywołać aferę. Dlatego w 1711 odcinku "M jak miłość" to Olek wybierze się za niego oglądać pojazd i odwiedzi kolegę, zdając mu relację z oględzin. 

- Przepiękny! - oceni zachwycony Olek i poleci zakup motoru. Jakub przyzna, że bardzo chciałaby się zdecydować, ale boi się rekacji narzeczonej - Kupiłbym go od razu, ale trochę się boję reakcji Kasi - powie wprost Karski, który jeszcze niedawno walczył ze śmiertelną chorobą - Jakub, to kto w tym domu nosi spodnie? - podpuści do Chodakowski, chociaż sam nie wspomni, że trzyma zakup swojego własnego motoru w tajemnicy przed Anetą (Ilona Janyst). 

W końcu rozmowę Olka i Karskiego przerwą Aleksandra i Iwona, które mocno się zdziwią, że Kasia to nie kochanka Chodakowskiego i żadnej zdrady nie ma. Zrobi się zamieszanie, a Jakub póki co nie przyzna się narzeczonej, że ma w planach realizację niebezpiecznego hobby. 

M jak miłość. Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita pozna wstrząsające kulisy wyjazdu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze