Barwy szczęścia

M jak miłość, odcinek 1711: Iza zarzuci Marcinowi, że nie przejął się wypadkiem syna! Chodakowski bardziej skupi się na romansie żony - ZDJĘCIA,

2023-02-21 11:00

Iza (Adriana Kalska) w 1711 odcinku "M jak miłość" oszaleje ze strasu i poczucia winy. Wszystko przez wypadek Szymka (Staś Szczypiński), który niemal wpadnie pod koła samochodu. Zdenerwowana Chodakowska będzie pragnęła wsparcia męża i nie obwiniania jej za feralne zdarzenia, ale Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1711 odcinku "M jak miłość" będzie miał w głowie tylko jedno - jej romans! Iza wścieknie się, że mąż może w ogóle ją podejrzewać o kombinowanie z Radkiem (Philippe Tłokiński), skoro to właśnie on uratuje Szymka. Marcin wyda się jednak nieugięty.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Iza nie przeżyje faktu, że nie upilnowała syna. Zacznie się obwiniać i za wypadek Szymka i poszuka wsparcia u męża. Chodakowski oczywiście przerazi się na wieść o wydarzeniach w Gródku, ale dostanie niezłego wstrząsu, kiedy przyuważy żonę i poszkodowanego Radka w szpitalu. Dziennikarz rzuci się pod koła samochodu, by tym samym uratować dziecko, a Iza natychmiast pojedzie za nim do szpitala, gdzie stawi się także Marcin. Zobaczy jak Radek całuje jego ukochaną po rękach, jak z utęsknieniem się na nią patrzy. 

- Boże, Radek, uratowałeś mojego Szymka! - powie załzawiona Iza w 1711 odcinku "M jak miłość", kiedy tylko zobaczy kolegę na noszach. - Nigdy ci tego nie zapomnę, dziękuję - doda wzruszona. W tym momencie Radek zacznie całować ręce Izy, ona nie spostrzeże za plecami Marcina, a Chodakowski zobaczy, że Radek jest na całego zakochany w jego żonie. - Radek, umawialiśmy się na coś... - rzuci tylko Chodakowska, powstrzymując kolegę z redakcji przed okazywaniem uczuć. Nie zarejestruje, że na całą scenę patrzy się mąż. 

Iza zarzuci Marcinowi, że nie przejął się wypadkiem syna w 1711 odcinku "M jak miłość" 

Chodakowski zrobi dobrą minę do złej gry. Nie rozkręci afery w szpitalu, bo Iza ogłosi kiepską diagnozę, a poza tym detektyw odczuje wdzięczność za bohaterstwo Radka. Szkoda tylko, że zrobił to wszystko z miłości do Izy i zakochał się w niej, chociaż kobieta ma już męża. Iza zauważy, że Marcin jest nadąsany, zły i pomyśli, że ma do niej pretensje o wypadek syna. Kiedy znajdą się z powrotem w Warszawie, Marcin wyzna żonie prawdę. 

- Widziałem was... Ciebie i Radka widziałem - wyrzuci z siebie Marcin, a kobieta zacznie płakać. - Marcin, przecież on uratował nasze dziecko! Jak możesz sugerować... - oburzy się Iza. Zauważy, że najważniejszy w całej sprawie jest Szymek, a Chodakowski przyzna, że jej relacja z kolegą go co najmniej niepokoi. - Niczego nie sugeruję, po prostu... Trochę się tym wszystkim martwię - objaśni załamany detektyw. 

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze