M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marysia przewidzi rozstanie Izy i Marcina. Powie mu, dlaczego ich małżeństwo nie przetrwa - ZDJĘCIA

2023-02-08 9:33

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przewidzi rychły koniec małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Rogowska zauważy problemy Chodakowskich i szybko dojdzie do tego, co jest przyczyną ich problemów. Okaże się, że to wcale nie tylko wina Radka (Philippe Tłokiński), a duży problem leży w zachowaniu pary. Marysia w 1707 odcinku "M jak miłość" podzieli się z Marcinem swoimi obserwacjami i w kulturalny sposób nakieruje go, by razem z żoną otrząsnęli się i pomyśleli o swojej przyszłości.

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia wie dobrze, co to znaczy kryzys w małżeństwie. Ją też kiedyś zdradził Artur (Robert Moskwa), ale relację udało się uratować i chociaż mąci między nimi Ewa Kalinowska (Anna Kerth), Rogowscy wydają się niezłomni. W sytuacji Izy i Marcina sprawa nie wygląda dobrze, bo Radek oficjalnie przyznał, że zakochał się w pięknej Chodakowskiej, co przyuważy detektyw. Kiedy w 1707 odcinku "M jak miłość" Marcin pojedzie do Marysi, by pochwalić się wynikami śledztwa odnalezienia Tomasza Jędrzejewskiego (Mateusz Dewera), dojdzie między nimi do dziwnej rozmowy, 

Marcin zauważy auto żony i szybko wymyśli romantyczną niespodziankę. wyciągnie kartkę i napisze na niej wyznanie miłości, po czym wsadzi papierek pod wycieraczkę. Marysia przyłapie detektywa na tym geście i zmartwi się, bo chwilę wcześniej odbędzie poważną rozmowę z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która doniesie jej, że Radek chce rozbić małżeństwo Izy i Marcina. - Marysiu, muszę ci coś powiedzieć. Odkryłam coś strasznego... Ten młody redaktor, Radek ma chyba na imię, zadurzył się w naszej Izie... - doniesie Zofia Rogowskiej w 1607 odcinku "M jak miłość". Ona postanowi natychmiast działać i podejść Marcina, by uświadomić mu pewne rzeczy. 

Marysia poda powód kryzysu Marcina i Izy. W 1707 odcinku "M jak miłość" nie chodzi tylko o Radka! 

- Trudno jest żyć razem tak na odległość, co? - zagai Marysia i zacznie opowiadać historię Tomka i jej przyjaciółki Mai (Ewa Tucholska). To na podstawie ich historii da do zrozumienia Chodakowskiemu, że to właśnie odległość potrafi poróżnić nawet najlepszą parę. - Wiesz co, Tomek, do którego jedziemy, tworzyli z Mają niesamowitą parę w liceum - opowie Rogowska. - Potem studia, mieszkali daleko od siebie i skończyła się ta piękna, romantyczna miłość. Właśnie przez odległość - wyjaśni Marysia i wiadomo będzie, że nawiązuje do problemu Izy i Marcina. 

Rogowska w 1707 odcinku "M jak miłość" trafi w sedno, a Marcin zrozumie o co jej chodzi. Faktycznie, kryzys w małżeństwie Chodakowskich się pogłębia, bo spędzają mało czasu razem, Iza głównie przebywa w Gródku, w towarzystwie Radka. Zdradzamy, że sytuacja między nimi stanie się jeszcze gorsza i na horyzoncie pojawi się nawet widmo rozstania. 

M jak miłość, odcinek 1707 ZWIASTUN. Marcin dostanie donos na Izę i Radka. Tak się skończy piękna miłość Chodakowskich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze