M jak miłość

M jak miłość. Rozstanie Izy i Marcina. Teraz będzie jej przeznaczony Radek - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-07 13:34

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstaną się? Chodakowska dowie się, że to nie mąż jest mężczyzną jej życia. Chociaż mają za sobą długą i piękną historię miłości, wszystko ulegnie zmianie... W 1711 odcinku "M jak miłość" Iza dowie się, że Marcin nie jest jej przeznaczony, że w jej życiu jest inny mężczyzna, z którym stworzy prawdziwą parę. Chodzi oczywiście o przystojnego dziennikarza z USA Radka (Phllippe Tłokiński), który zakochał się w Chodakowskiej i jak sam twierdzi, nie miałby skrupułów niszczyć jej związku, bo jego zdaniem on i tak nie przetrwa.

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się? Chodakowskiej jest przeznaczony Radek!

Tego obawiali się wszyscy widzowie "M jak miłość", którzy uwielbiają wątek Izy i Marcina. Chodakowscy znów znajdą się w momencie kryzysu, przemyśleń i podjęcia decyzji o rozstaniu. Marcin nie zdoła dłużej udawać, że nie widzi tego, co rodzi się między żoną a Radkiem. Tym bardziej, że dziennikarz nie odpuści i na każdym kroku będzie przypominał Izie, że nie przestanie o nią walczyć. 

- Początkowe odrzucenia, których Radek doświadcza z Izą, nie są wynikiem jakiegoś braku porozumienia między nimi. Iza nie che zdradzić męża, a to, że poczuła coś do kogoś, to jest ludzkie - tłumaczy Philippe Tłokiński w "Kulisach M jak miłość". - Te dwójkę ciągnie ku sobie, bardziej Radka, Iza się opiera i się oszukuje. Ucisza głos wewnętrzny swojego serca - dodaje Adriana Kalska. 

Co ciekawe, w 1711 odcinku "M jak miłość" Iza dostanie informację "czarno na białym", że dni jej małżeństwa z Marcinem są policzone, że tak naprawdę to Radek jest jej miłością i to z nim stworzy szczęśliwy związek. Wkrótce Chodakowska napotka pewną Cygankę i to właśnie ona, wróżąc jej z ręki, przekaże oszałamiające wieści.

- Ty się kochasz w dwóch mężczyznach... Ta druga miłość jest twoim przeznaczeniem - powie Romka z pełną powagą. Oczywiście będzie miała na myśli to, że Iza wciąż kocha męża, ale tak naprawdę szczęśliwą będzie tylko przy Radku. 

Szkoda tylko, że Chodakowska nie będzie miała pojęcia, że Cyganka jest w zmowie z dziennikarzem! W 1711 odcinku "M jak miłość", jak podaje portal światseriali.interia.pl, Radek specjalnie ugada się z kobietą, by wywróżyła Izie ich miłość. Cyganka specjalnie nakieruje Izę na myślenie, że to właśnie on, a nie Marcin, jest jej przeznaczony. 

- Ale jakieś bajki pani tu opowiada! - rzuci Iza w 1711 odcinku "M jak miłość", co cytuje wspomniany portal. Chodakowska uda, że słowa Cyganki jej nie interesują, ale tak naprawdę w głowie zrodzą się wątpliwości... 

Iza i Marcin podejmą decyzję o rozstaniu w "M jak miłość"?

Marcin coraz cześciej zacznie przyłapywać żonę na bliskości z Radkiem i stanie się dla niego jasne, że Iza się zmieniła, a ich małżeństwo nie wygląda jak dawniej. 

- Radek zadaje sobie sprawę, że stara się o zajętą kobietę, ale też nie robi tego na złość, widzi, że coś nie działa w tamtym związku - tłumaczy Philippe Tłokiński w "Kulisach M jak miłość". - Nad związkiem Izy i Marcina zawisły czarne chmury... Zawsze nas ciągnie do osoby, która jest jakąś taką opoką, gdzie jest zrozumienie. Iza teraz może znaleźć to u Radka - tłumaczy Kalska. 

W 1711 odcinku "M jak miłość" Marcin przestanie udawać, że nie widzi co się święci. - Widziałem was, ciebie i Radka... - powie Chodakowski i wygląda na to, że rozstanie Chodakowskich staje się bardzo prawdopodobne. 

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze